Dziennikarka „Wysokich Obcasów” na kursie dla obrońców życia. „Prowokowała i odmawiała wyjścia”

Krzysztof Kasprzak i Natalia Waloch/fot. materiały prasowe fundacji Życie i Rodzina

W sobotę na Kurs Obrońców Życia i Rodziny prowadzony przez Fundację Życie i Rodzina w Toruniu przybyła dziennikarka Natalia Waloch z „Wysokich Obcasów”. Odmówiła opuszczenia sali i żądała zgody na pozostanie na kursie. – Pomimo informacji, że kurs jest przeznaczony dla przeciwników aborcji i LGBT i ma na celu uczyć praktycznych działań w tych obszarach, odpowiadała, że jest za aborcją, ale chce uczestniczyć w szkoleniu – informuje ŻiR.

Jak powiedziała Waloch, „problemem są dla niej pikiety pod szpitalem na toruńskich Bielanach”. – Obruszała się, że pokazywane na pikietach zdjęcia zabitych dzieci są sfałszowane – podaje fundacja. Zapytała także do osoby prowadzącej szkolenie, czy jego dzieci widziały bannery antyaborcyjne, zaś po usłyszeniu potwierdzającej odpowiedzi powiedziała, że należy mu odebrać prawa rodzicielskie.

– Redaktor „Wysokich Obcasów” wszystko nagrywała na dyktafon. Próbowała prowokować uczestników kursu, twierdziła, że musi posłuchać, jakim językiem mówimy na szkoleniu. Została wyproszona przez ochronę budynku, gdyż sama odmawiała wyjścia – zaznacza ŻiR.

materiały prasowe fundacji Życie i Rodzina

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.