Dzierżawski o „Abortion International” oraz o Herodzie Roku. Nominowałby Przyłębską (WIDEO)

Mariusz Dzierżawski, członek zarządu Fundacji Pro – Prawo do Życia był gościem w NCzasTV. Dominik Cwikła pytał m.in. o pedofilskie postulaty w ONZ, proaborcyjne podejście Amnesty International oraz o zbliżający się plebiscyt na Heroda Roku.

Prowadzący zapytał o stanowisko komisji ONZ postulujące dekryminalizację stosunków seksualnych z chłopcami od 10 roku życia. Jak powiedział Dzierżawski, „nie jest to dla niego zaskoczeniem”.

– Zwolennicy „postępu” już w latach 70-tych ubiegłego wieku i w latach 80-tych domagali się legalizacji pedofilii. W Internecie dostępny jest film z Danielem Cohn-Bendito, liderem partii Zielonych. W latach 70-tych opowiada, jak pracował jako przedszkolanek i miał – jak mówił – relacje erotyczne z pięcioletnimi dziewczynkami – powiedział Mariusz Dzierżawski. Zwrócił jednak uwagę, że w tym przypadku „dotyczy to tylko chłopców”.

Dziennikarz przypomniał wówczas, że według oficjalnej narracji ma to „pomóc w zapobieganiu rozprzestrzeniania się HIV i innych infekcji roznoszonych drogą płciową”.

– To też jest ciekawe. Zawsze są to jakieś „szlachetne” cele. Promocja aktywności seksualnej dzieci, która odbywa się pod hasłem edukacji seksualnej […] ma chronić przed chorobami wenerycznymi i innymi nieszczęściami. Ta retoryka mnie nie zaskakuje – mówił Dzierżawski.

Odniósł się też do postulowania przez Amnesty International mordowania nienarodzonych dzieci jako rzekomego „prawa człowieka”.

– Swoboda zabijania dzieci w łonie matki to jest priorytet AI. Jest to zaskakujące. Pamiętam z młodości, że nam AI bardzo dobrze się kojarzyło. Że to ci, którzy się sprzeciwiają niewoleniu Polaków. A teraz to ci, którzy domagają się zabijania małych Polaków. Więc teraz to jest Abortion International – ocenił.

Cwikła zapytał też o tegoroczny plebiscyt na Heroda Roku – antynagrodę, którą przyznaje Fundacja Pro – Prawo do Życia. – Dobrze, że pan o tym przypomniał – powiedział Dzierżawski. – Zwykle robimy wstępne zgłaszanie kandydatur, mam swoje typy, ale nie wiem, kto wygra – zaznaczył.

– A pierwsza trójka w Pana przekonaniu? – zapytał Dominik Cwikła. – Szczerze mówiąc trochę zapomnieliśmy, że czas „Heroda” się zbliża… Przychodzi mi do głowy pani Julia Przyłębska, która nie znalazła czasu przez ponad dwa lata, żeby skierować skargę konstytucyjną w sprawie aborcji, żeby skierować ją do rozpatrzenia – powiedział Mariusz Dzierżawski z Fundacji Pro.

Dzisiaj założyciel naszego portalu i prowadzący program zaproponował drugą kandydaturę do plebiscytu – premiera Mateusza Morawieckiego, za „popieranie aborcji jako premier i zakończenie wywodu na ten temat słowami »zło dobrem zwyciężaj«”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.