Feminazistki chcą zmuszać młode dziewczyny do mordowania nienarodzonych

fb

Fundacja Pro alarmuje – neofeministki w projekcie aborcyjnym postulują m.in. o prawo do zamordowania dziecka nienarodzonego bez wiedzy rodziców. Aleksandra Musiał podkreśla, że w przypadku pedofilii czy gwałtu forsowane przez nie prawo „oprawcom będzie łatwiej zamaskować rezultaty swoich zbrodni jeśli przymuszą dziewczynki do dokonania aborcji”.

– Feministki, które zbierają obecnie podpisy pod projektem ustawy, pozwalającym na zabijanie dzieci zdecydowały się znacznie rozszerzyć wachlarz barbarzyństwa, które w projekcie proponują. Nie wystarcza im postulat zabijania chorych dzieci do końca ciąży, a zdrowych do 3 miesiąca ciąży – pisze Aleksandra Musiał. – Po pierwsze już od zerówki mają się uczyć „o seksie”, od czwartej klasy wiedzieć już że mogą sobie tworzyć związki seksualne w różnych konfiguracjach płciowo-liczbowych, a od urodzenia powinny mieć dostęp do środków zapobiegania ciąży, w tym wczesnoporonnych typu ellaOne – czytamy na stronie Fundacji Pro.

– Co więcej dziewczynki, które ukończyły 15 rok życia mają mieć prawo do aborcji chirurgicznej na życzenie, bez zgody czy wiedzy rodzica. Dzięki temu będzie możliwość ukrycia pedofilii czy gwałtu na tych nastolatkach, bo oprawcom będzie łatwiej zamaskować rezultaty swoich zbrodni jeśli przymuszą dziewczynki do dokonania aborcji. A nowe prawo, gdyby weszło w życie im w tym pomoże – stwierdza Aleksandra Musiał na stronie stopaborcji.pl.

– Wygląda więc na to, że projekt „Ratujmy kobiety 2017” nie ma na celu ratowania kobiet. Zakłada bowiem zabijanie tych nienarodzonych i wykorzystywanie seksualne tych, którym udało się narodzić – podsumowuje autorka na stronie Fundacji Pro.

stopaborcji.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Feminazistki chcą zmuszać młode dziewczyny do mordowania nienarodzonych

 • Avatar
  5 sierpnia 2019 at 21:54
  Permalink

  To jest az niewiarygodne, ze w XXI w czyta sie takie rzeczy. Jak narazie, to nigdy nie widzialam ani nie slyszalam o zmuszaniu kogokolwiek do aborcji, za to spotkalam sie ze zmuszaniem do rodzenia dzieci z gwaltu, molestowania przez ksiezy, czy tez dzieci chorych, ktorych utrzyamnie jest wrecz niemozliwe w naszym kraju. Jesli tak bardzo chcecie, aby kobiety decydowaly sie na tak odpowiedzialny krok, bez pieniedzy, ze swiadomoscia, ze kiedys ich zabraknie, a to ,,wieczne dziecko” zostanie samo na swiecie, to prosze o jakas inicjatywe, zbiorki pieniedzy, a nie bezsensowny belkot, ktory w dodatku jest klamstwem i przekreceniem wszystkiego o co walczy tyle kobiet, mezczyzn, czy starszych, czy mlodych juz od 15 roku zycia. Jesli wedlug waszego sumienia jest to zle, to nie robcie tego, nikt was do tego nie zmusza, ale nie rządźcie zyciem innych. W wielu panstwach aborcja jest dozwolona i nikt nie ma z tym zadnego problemu. Za to wy, kosciol zawsze bardzo lubiliscie mowic ludziom co maja robic, a czego nie. Kosciol od wiekow zmuszal ludzi do wiary itd , a za nieposluszenstwo-zabijal., to bylo w porzadku?
  Czas najwyzszy, aby oddzielic kosciol od panstwa i zajac sie pedofilami i gwalcicielami u was w parafii, bo to jest grzech :) .

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.