Feminazizm. „Dziewuchy” publicznie poparły rasistkę i eugeniczkę Margaret Sanger

Feminazistowski portal „Dziewuchy Dziewuchom” postanowił wprost wychwalić Margaret Sanger. Była to ważna postać w historii ruchu eugenicznego i wielka miłośniczka Ku Klux Klanu, która uważała, że należy pozbyć się czarnej rasy. Antyfeministyczna nie ukrywa, że czekała na „publiczne poparcie rasistki i zwolenniczki mordowania niemowląt” z ich strony.

– NARESZCIE, CZEKAŁAM NA TO PUBLICZNE POPARCIE RASISTKI I ZWOLENNICZKI MORDOWANIA NIEMOWLĄT – napisała na Facebooku Antyfeministyczna.

Umieściła też kilka cytatów Sanger. Eugeniczka przekonywała, że „żadna kobieta nie powinna mieć przysługującego prawa do urodzenia dziecka i żaden mężczyzna nie powinien mieć prawa do tego, by zostać ojcem, bez pozwolenia na rodzicielstwo”, „zezwolenie na małżeństwo samo w sobie powinno dać mężowi i żonie tylko prawo do wspólnego domu, a nie prawo do rodzicielstwa” czy też że „największym przejawem litości, jaki duża rodzina może okazać jednemu ze swoich niemowlęcych członków, to zabić go”.

– Wybaczcie, ale nie zacytuję tego, jak Sanger wypowiadała się o mordowaniu czarnych, bo bym spadła z prędkością światła. Bez przeszkód możecie to sobie wygooglować – zaznacza Antyfeministyczna.

„Dziewuchy” chyba też zrozumiały, jak ostro strzeliły sobie w stopę i usunęły post.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.