Francja poszerza prawo do aborcji farmakologicznej i antykoncepcji. 12-letnie dzieci nie będą musiały informować rodziców

Nieograniczony dostęp do antykoncepcji i pigułek wczesnoporonnych na koszt podatnika we Francji miały 15-latki. Teraz przepis poszerzono na dzieci. Środki można otrzymać już od 12 roku życia i to bez wiedzy rodziców.

Francuski rząd przekonuje, że „co roku we Francji niemal 1000 dziewcząt zachodzi w ciążę między 12 a 14 rokiem życia, a 770 spośród tych ciąż kończy się aborcją”.

Według rządowych statystyk, liczba aborcji miała spaść z 9,5 do 6 na tysiąc przypadków. Jednak statystyka ta jest przekłamana, bowiem środki wczesnoporonne, czyli mordujące już poczęte dziecko, nie są uznawane w statystyce za aborcję, ale „antykoncepcję”.

Co ważne, przepis zwalnia dziecko i służby z konieczności informowania o zakupie i zastosowaniu środku farmaceutycznego rodziców. Osoba biorąca środki na koszt podatnika zachowuje pełną anonimowość.

Przepis dotyczący nastolatek od 15 roku życia wprowadzono w 2016 roku. Zapewnia on pełne pokrycie kosztów wybranych pigułek wczesnoporonnych oraz antykoncepcyjnych przez podatników. 28 sierpnia podpisano zaś dekret, który poszerzył przepis na dzieci od 12 roku życia.

– Podkreślić należy, że bezpłatny dostęp do antykoncepcji i aborcji bez wiedzy rodziców jest w praktyce wspieraniem pedofilii. Ponadto we Francji istnieje ogromna swoboda w mordowaniu nienarodzonych dzieci. Powołując się na depresję, kobieta może zlecić aborcję do ostatniego momentu ciąży – czytamy na prawy.pl.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.