Fundacja Pro – Prawo do Życia z pikietą pod IKEA. Informują klientów o zaangażowaniu w ideologię LGBT koncernu

Wczoraj Fundacja Pro – Prawo do Życia pikietowała pod sklepem IKEA w Jankach. Podobne działania zaplanowane są na dzisiaj, jutro oraz sobotę.

Mariusz Dzierżawski i IKEA/fot. Facebook Mariusz Dzierżawski/Wikimedia Commons (kolaż)

– IKEA wyrzuciła pracownika, który sprzeciwił się forsowaniu przez firmę ideologii rozwiązłości, wychwalającej zboczenia seksualne. Popierający go koledzy zostali ukarani naganami. Mimo wielu protestów koncern nie wycofał się z decyzji, która jest oczywistym prześladowaniem za poglądy, wypływające z zasad wiary chrześcijańskiej – informuje Fundacja Pro.

– Obrona wolności sumienia jest obywatelskim obowiązkiem wobec prześladowań. Dlatego Fundacja Pro – Prawo do życia rozpoczyna pikiety pod firmą IKEA. Domagamy się stosownych przeprosin i zadośćuczynienia ze strony koncernu dla zwolnionego pracownika i jego kolegów – zapowiada organizacja.

Jak piszą obrońcy życia, celem pikiet jest „informowanie klientów IKEA o sytuacji oraz zaangażowaniu firmy w promocję wynaturzeń seksualnych i politycznych postulatów lobby LGBT”.

Dzisiejsza pikieta ma odbyć się przed sklepem IKEA w Jankach od godz 12.30 do 16.  Zaplanowana jest także jutro od godz. 15 do 20. Fundacja Pro planuje też podobną akcję na sobotę.

materiały prasowe fundacji Pro – Prawo do Życia

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.