Fundacja Pro przypomina – w niderlandzkim parlamencie zaproponowano przymusową antykoncepcję dla części kobiet

Na stronazycia.pl Karolina Jurkowska przypomina, że do niderlandzkiego parlamentu wpłynął wniosek o przymus stosowania antykoncepcji dla części kobiet. Jak widać, po niecałym wieku eugenika na Zachodzie rośnie w siłę.

– Wiadomo, że granicę przesuwa się raczej powoli. I tak w Holandii przesunięto ją już na tyle, by zaproponować… przymusową antykoncepcję. Taki projekt wpłynął do holenderskiego Parlamentu. Złożył go Stały Komitet ds. Obowiązkowej Antykoncepcji, kierowany przez Cees de Groot – czytamy na stronazycia.pl.

Projekt trafił do parlamentu Niderlandów w październiku ubiegłego roku. Poparli go m.in. minister zdrowia Hugo de Jonge z niderlandzkiej chadecji, Apelu Chrześcijańsko-Demokratycznego.

– Jakie kobiety miałyby zostać zmuszone do zastosowania antykoncepcji? Chodzi między innymi o kobiety zakażone wirusem HIV, chore na WZW B i C, z chorobami psychicznymi, niepełnosprawnością intelektualną, uzależnione od alkoholu i narkotyków oraz skazane w przeszłości za znęcanie się nad dziećmi. Pomysłodawcy chcą, by aplikować implant lub zastrzyk antykoncepcyjny – pisze Jurkowska i zauważa, że „nietrudno 'załapać się' na taki przymus”.

– Okoliczności, w jakich niektóre dzieci przychodzą na świat, można nazwać wręcz przykrymi. Dlatego jestem i wciąż będę orędownikiem zapobiegania rodzicielstwu wśród osób do niego niezdolnych. W niektórych przypadkach wskazane jest, aby w ogóle zapobiegać ciąży – mówił chadek Jonge.

– Można powiedzieć, że Holandia wchodzi wręcz na wyższy poziom stosowania „praw kobiet”. Już nie prawo do antykoncepcji, do aborcji, ale wręcz jej nakaz. Trudno nie porównać tej sytuacji do sytuacji z początków XX wieku, gdy w ramach polityki eugenicznej nakazywano przymusową sterylizację. Czy będziemy czekać, aż dojdziemy do wydawania „zezwolenia na rozród” jedynie osobom o aryjskich cechach twarzy? – podsumowuje Karolina Jurkowska.

stronazycia.pl / polsatnews.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “Fundacja Pro przypomina – w niderlandzkim parlamencie zaproponowano przymusową antykoncepcję dla części kobiet

  • Avatar
    13 stycznia 2021 o 02:13
    Permalink

    A co z przymusową antykoncepcją u facetów? A, no tak. Zapomniałam. Oni są czyściutcy, złociutcy itd. To w organizm kobiety można tylko ingerować. Masakra. Coraz gorzej z tym światem.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.