G7 zaleca oficjalnie legalizację mordowania dzieci do momentu narodzin i wprowadzenie cenzury

Wóz antyaborcyjny Fundacji Pro/fot. ilustracyjne/fot. Fundacja Pro – Prawo do Życia

Rada Doradcza ds. Równości Genderowej podczas szczytu G7 w Biarritz 25 sierpnia zaleciła światowym przywódcom legalizację mordowania dzieci aż do momentu narodzin. Ma to spowodować postęp „równości genderowej”. Zalecono też cenzurowanie treści prolife pod pretekstem „mylących”.

Rada pochwaliła kanadyjskie prawo w aspekcie mordowania dzieci. Wydała też „rekomendacje dla posuwania naprzód równości genderowej i wzmocnienia pozycji kobiet i dziewcząt”. Zamieszczono w nich m.in. punkt o nazwie „zakaz dezinformacji odnośnie do bezpiecznej aborcji”, czyli prościej mówiąc cenzurę treści prolife.

Rada z uznaniem odniosła się też do francuskich przepisów, które zakazują „dezinformacji odnośnie do aborcji, jeżeli ma ona na celu intencjonalne zwodzenie kobiet w kwestii aborcji”.

Rada Doradcza do spraw Równości Genderowej zaleciła ponadto przywódcom państw G7 usunięcie „dyskryminujących przepisów” i innych „nierówności” w myśl przyjętej Agendy 2030 dotyczącej wprowadzenia celów zrównoważonego rozwoju.

nczas.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.