„Gdybym mogła cofnąć czas, zrobiłabym to samo”. Szczery wywiad z Zuzanną Wiewiórką na temat fali hejtu wobec niej

Zuzanna Wiewiórka, wolontariuszka Fundacji Pro – Prawo do Życia jest od kilku dni obiektem nie tylko hejtu, ale także gróźb, fałszywych oskarżeń i wyciągania prywatnych danych, m.in. adresu zamieszkania. W rozmowie z Dominikiem Cwikłą w Mediach Narodowych opowiedziała, jak radzi sobie z tą sytuacją i stwierdziła, że nawet gdyby mogła cofnąć czas, postąpiłaby tak samo.

– Spotkanie się z falą hejtu zawsze jest przykre. Niestety, dla mnie oraz moich kolegów i koleżanek ze środowisk prolife spotkanie się z hejtem nie jest niczym nowym. Na co dzień wolontariuszki naszej fundacji słyszą życzenia gwałtów, gdy stoją na pikietach – powiedziała Zuzanna Wiewiórka.

– Natomiast rzeczywiście pierwszy raz spotkałam się z aż tak dużym hejtem w stosunku do mnie. Bardzo dużo fanpejdży i grup udostępniało posty z bzdurami na mój temat. Jest to trudne – dodała Wiewiórka.

Zapytana o to, czy zamierza zawiesić swoją działalność, odpowiedziała, że „nie”.

– Gdybym mogła cofnąć czas, zrobiłabym to samo. Bo dziecko zostało ocalone. I jeśli ten cały hejt jest ceną, jaką trzeba za to płacić, to w ogóle nas nie zniechęca – stwierdziła.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

3 thoughts on “„Gdybym mogła cofnąć czas, zrobiłabym to samo”. Szczery wywiad z Zuzanną Wiewiórką na temat fali hejtu wobec niej

 • Avatar
  11 maja 2020 at 23:58
  Permalink

  Mam nadzieję, że karma do tej osoby – bo nie nazwę jej człowiekiem – wróci. Kiedy w końcu przyjdzie normalna władza, liczę na to, że ta dziewczyna ją pozwie, a jeśli będzie szukać pomocy, to z pewnością jej pomogę.

  Reply
 • Avatar
  15 maja 2020 at 14:01
  Permalink

  Dziewczyno. Oby kiedyś spotkała Cię kara za zniszczenie komuś życia. Mam nadzieje, ze poczujesz kiedyś jak to jest jak ktoś obcy wpoerdala się w twoje życie i decyduje o twoim ciele. Nigdy nikt we mnie nie wywołał takiego obrzydzenia jak ty dziewczyno – zachowanie dnoooo. Zajmij się swoim życiem

  Reply
 • Avatar
  24 maja 2020 at 01:03
  Permalink

  Obrzydliwe straszne babsko, oby ją sprawiedliwy Bóg pokarał, niech sczeźnie w ogniach piekielnych, gdzie jej miejsce.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.