Godek: LGBT czuje się coraz bardziej bezkarne. To efekt ostatnich czterech lat działania państwa

Kaja Godek na Marszu Suwerenności w Warszawie/fot. Dominik Cwikła ⓒ

– Lobby homoseksualne czuje się coraz bardziej bezkarne. To co się działo w ostatnim czasie w Płocku, to jest to plan na całą Polskę – mówi Kaja Godek, prezes Fundacji Życie i Rodzina oraz lider mazowieckiej listy Konfederacji do unioparlamentu. Słowa padły w kontekście ostatnich ataków na symbole religijne ze strony LGBT.

Podczas spotkania z mieszkańcami Łosic Kaja Godek odniosła się do antyklerykalnych ataków na chrześcijan. Jak podkreśla, obecnie odbiera się katolikom prawo do wolności wypowiedzi.

– Dzisiaj sytuacja wygląda tak, że jeżeli homoaktywistom nie podoba się nauczanie Kościoła katolickiego, to oni wchodzą do kościołów i próbując je zmieniać. Organizując przy tym najbardziej ordynarne i odrażające akcje – powiedziała Kaja Godek.

Odniosła się też do postawienia zarzutów Elżbiecie P., która oskarżona jest o wklejenie sześciobarwnego symbolu ruchu LGBT w aureolę w obrazie Matki Bożej Częstochowskiej. Godek przypomniała, że policja powinna zająć się też profanacją, której dopuszczono się w Wielką Sobotę w kościele św. Maksymiliana Kolbego w Płocku.

– Organy ścigania postawiły zarzuty kobiecie podejrzanej o sprofanowanie wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej, ale cały czas czekamy, żeby policja zainteresowała się tym, jak cała spraw się zaczęła. A swój początek miała w tym, że zbezczeszczono Grób Pański w jednej z płockich parafii. Tam pani Monika Niedźwiecka – aktywistka lokalnych lewackich organizacji i pan Mateusz Goździkowski – członek partii Roberta Biedronia, weszli do kościoła i wtykali flagi będące symbolem politycznego ruchu homoseksualnego w Grób Pański. Potem zaatakowali ks. proboszcza. Na szczęście wierni stanęli w obronie kapłana. Prowokacje trwały w kolejnych dniach. I co? Policja jest wobec tego bezczynna – powiedziała Kaja Godek.

– Policja chwali się zatrzymaniem Elżbiety P., która rozklejała naklejki z wizerunkiem Matki Bożej Częstochowskiej, natomiast nie robi nic w sprawie p. Moniki Niedźwieckiej – dodała Godek i przypomniała, że Niedźwiecka jest nauczycielką w płockiej szkole. Dlatego Fundacja Życie i Rodzina złożyła do Kuratorium Oświaty pytanie, czy taka osoba może wykonywać zawód nauczyciela. – Karta nauczyciela mówi, że nauczyciel ma być wzorem dla uczniów i przestrzegać zasad moralnych – podkreśliła liderka Konfederacji.

Zwraca też uwagę, że obecne barbarzyństwo to efekt czterech lat działania państwa, które dało organizacjom LGBT poczucie bezkarności. – Niejednokrotnie te organizacje dostawały granty – czy to unijne czy samorządowe – na swoją działalność. Dzisiaj zbieramy tego żniwo – przypomniała Kaja Godek.

Krzysztof Kasprzak z Fundacji ŻiR stwierdza, że aby powstrzymać ataki LGBT na katolików należy odciąż ich od pieniędzy publicznych.

– To co teraz obserwujemy, to jest to lawina profanacji. Coraz więcej osób na Twitterze profanuje Obraz Matki Bożej Częstochowskiej. To jest efekt tego, że nie mamy sensownego prawodawstwa, które by szybko te rzeczy karało. Kluczem jest odcięcie organizacji LGBT i lewicowych od środków z budżetu państwowego i Unii Europejskiej. Konfederacja będzie dążyła do takich zmian – mówił Kasprzak, kandydat Konfederacji do unijnego parlamentu w okręgu lubelskim.

radiomaryja.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.