Godek wprost: Sparaliżowaliście państwo po to, żeby w tym państwie dalej trwała mentalność eugeniczna, żebyście racjonalizowali budżet przez zabijanie osób niepełnosprawnych (WIDEO)

Kaja Godek w mocnych słowach podsumowała kłamstwa PiS odnośnie rzekomej prawicowości. Podczas finałowego wystąpienia na konwencji Konfederacji na Mazowszu przypomniała, czego PiS nie zrealizował i dlaczego.

– Nie myślcie sobie, że to [ideologia LGBT – red.] nie przyjdzie do Polski, bo to już przychodzi i już to widzimy. Dlatego teraz chcę powiedzieć, jeżeli nas słyszą, jeżeli to przeczytają, albo zobaczą w telewizji członkowie Komisji Europejskiej i wysoko postawieni urzędnicy: ręce precz od Polski! Ręce precz od Polski, geje, lesbijki i inni zboczeńcy. Ręce precz od polskich dzieci w szkołach, ręce precz od kultury, sztuki, telewizji, przestrzeni publicznej. Nie chcemy waszej propagandy. Nie chcemy was w ośrodkach adopcyjnych, nie chcemy, żebyście przysposabiali dzieci, a potem je molestowali i gwałcili – mówiła Kaja Godek.

Następnie zwróciła się do PiS. – Wy dobrze wiecie, dlaczego wrzuciliście projekt miliona Polaków do sejmowej szuflady i udajecie, że się nim zajmujecie, a w rzeczywistości się nie zajmujecie. Wy dobrze wiecie, dlaczego Trybunał Konstytucyjny nie wydaje orzeczenia w sprawie aborcji eugenicznej, a pan premier Jarosław Kaczyński chwali się, że bywa u prezes Julii Przyłębskiej, że to są bardzo dobre stosunki – kontynuowała.

– Wy dobrze wiecie, że sparaliżowaliście państwo po to, żeby w tym państwie dalej trwała mentalność eugeniczna, żebyście racjonalizowali budżet przez zabijanie osób niepełnosprawnych, przez odmawianie im prawa do życia, przez odmawianie im ochrony życia, która jest podstawą, bez której nie da się budować szczęśliwego państwa. Chcę, żebyście wiedzieli, że my tego tematu nie zostawimy, chociaż będziecie się z nas śmiali, nazywali nas wariatami, szaleńcami, faszystami i nie wiadomo kim jeszcze. Przyjdziemy i upomnimy się o każde dziecko, które dzisiaj w Polsce zabija się w majestacie prawa, o każde – oceniła.

– Przyjdziemy i upomnimy się o wypowiedzenie konwencji stambulskiej, bo obiecywaliście to zrobić, kiedy wprowadzała ją Platforma Obywatelska. Potem okazało się, że jesteście tacy sami, jak Platforma – ona ją wprowadziła, a wy ją w prawie utrzymujecie – stwierdziła szefowa Fundacji Życie i Rodzina.

youtube.com, nczas.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.