Homomarsz w Białymstoku. Państwo znowu po stronie LGBT – policja użyła gazu i broni wobec przeciwników deprawacji (WIDEO)

Ulicami Białegostoku przeszedł pierwszy raz marsz pederastów. Policja ochraniająca homoparadę użyła gazu i broni gładkolufowej wobec kontrmanifestantów.

Policjanci zatrzymują obrońców rodziny stojących w kontrze do homoparady/fot. YouTube/Media Narodowe

Marsz promujący totalitarną ideologię LGBT odbył się oczywiście pod płaszczem haseł o błędnie rozumianej tolerancji. Hasłem parady było „Białystok miastem dla wszystkim”.

Oprócz marszu pederastów, zarejestrowanych zostało na dzisiaj kilkadziesiąt kontrmanifestacji.

Policja rozpyliła gaz łzawiący. Wcześniej, około godz. 15.30 słychać było pierwsze strzały z broni gładkolufowej. „Media Narodowe” pokazały zamaskowanych policjantów w cywilnych ubraniach. Kilka osób zostało zatrzymanych.

nczas.com, twitter.com, youtube.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

5 thoughts on “Homomarsz w Białymstoku. Państwo znowu po stronie LGBT – policja użyła gazu i broni wobec przeciwników deprawacji (WIDEO)

 • Avatar
  21 lipca 2019 at 10:07
  Permalink

  TAK JAK W BIALYMSTOKU JAK I WSZEREGU INNYCH MIAST DZIALANIA POLICJI DOWODZA ZE JEST ONA WROGIEM POLSKIEGO NARODU TRZEBA Z TYM ZROBIC RZADOWY PORZADEK BY POLSKA POLICJA SLUZYLA ZA PIENIADZE PODATNIKOW NARODOWI A NIE WYWROTOWCOM NIENAWISCI ZLA I DEMORALIZMU !!!!!

  Reply
 • Avatar
  21 lipca 2019 at 14:25
  Permalink

  „totalitarną ideologię LGB” no tak… Totalitarny (no dobra, totalny) to raczej jest u autora brak rozumienia pojęć. Ale może zamierzony. Należy się przecież bać LGBT. Jeśli hołota nie będzie się bała co ciężko tą hołota pomiatać…

  Reply
  • Avatar
   21 lipca 2019 at 17:04
   Permalink

   Myślę że pomyłki tutaj nie ma. Tęczowych należy się bać bo to banda zakompleksionych małych Robespierrów którzy swoje seksualne dewiacje i fantazje stawiają na piedestał za wszelką cenę – tak ich wytresowano.

   Reply
 • Avatar
  22 lipca 2019 at 19:04
  Permalink

  Autor tego artykułu jest wyjątkowym imbecylem. Napisać lead, a później treść, która kompletnie nie ma zgodności ze wstawionymi nagraniami (pokazującymi upośledzenie kontrmanifestantów), wskazuje na to, że autor nie dość, że głupi, to jeszcze ślepy.

  Reply
  • Avatar
   22 lipca 2019 at 19:14
   Permalink

   Czyżby? Oglądałeś wideo streamu z marszu? Chyba jednak nie. Może raczej ty udajesz głupiego i ślepego.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.