Homopropaganda na Disney Channel

twitter.com/hemlockspidey

Rodzice naiwnie wierzą, że kanały dziecięce są bezpieczne dla ich pociech. Niestety, nawet te programy, które przeznaczone są dla dzieci, zawierają „postępową propagandę”. Po przemycanych scenach przyszedł czas na postać homoseksualnego nastolatka w popularnym serialu.

To nie pierwszy raz, gdy Disney Channel pozwala sobie na propagujące homoseksualne zachowania treści w swoich serialach, jednak pierwszy raz będzie się to działo tak otwarcie. Ostatnio stacja wzbudziła kontrowersje wśród rodziców pokazując w jednej z kreskówek całującą się parę mężczyzn. Scena ze „Star Butterfly kontra siły zła” to jednak nic w porównaniu z nowym sezonem serialu „Andi Mack”. Jak zapowiada Disney Channel, do bohaterów dołączy 13-letni Cyrus, który – mimo że spotyka się z dziewczyną – zaczyna czuć coś do jednego ze swoich kolegów.

W kolejnych odcinkach Cyrus ma „odkrywać swoją seksualność”. Organizacje promujące homoseksualny styl życia, takie jak GLAAD czy PFLAG, już chwalą twórców serialu. „Andi Mack” nie podoba się za to amerykańskim matkom, które uważają, że zawarte tam treści nie są odpowiednie dla dziesięciolatków (a tyle lat ma statystyczny widz Disney Channel). W serialu dowiadujemy się m.in., że starsza siostra głównej bohaterki jest w rzeczywistości jej… matką.

lifesitenews.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.