Homoseksualista zamówił dziecko u surogatki. 20 lat później odbił córce chłopaka, a ta zaproponowała, że urodzi im dziecko

51-letni Barrie Drewitt-Barlow, w Zjednoczonym Królestwie znany jako jeden z dwóch pierwszych „homoseksualnych ojców” wszedł w związek z 27-letnim Scottem. Przedtem Scott był z córką Barriego, 21-letnią Saffron.

Saffron to córka Barriego. Wraz z partnerem ponad 20 lat temu zlecił surogatce poczęcie, noszenie i urodzenie dziecka. Dzisiaj Saffron ma już 21 lat.

Drewitt-Barlow są zamożną rodziną. Obecnie mieszkają w USA na Florydzie w wartej 8 mln USD willi. Mimo to sytuacja niezwykle się skomplikowała.

Saffron była w związku z 27-letnim Scottem. Jednak rozstali się, zaś ten wszedł w homoseksualny związek ze swoim niedoszłym teściem, Barriem. Okazują sobie czułość także przy Saffron. Niedawno też zlecili kolejną surogację, w wyniku której wychowują córkę, Valentinę. Ponadto obecnie oczekują bliźniąt.

Dziewczyna ciężko przechodzi przez tę sytuację. Aby uniknąć kontaktów ze swoim ojcem oraz byłym chłopakiem, przeniosła się do innej części willi.

– Nie chciałabym być w pokoju obok i słuchać ich nocnych odgłosów. Nie, dzięki. To już jeden krok za daleko. Scott od ośmiu lat jest asystentem Barriego – powiedziała Saffron w rozmowie z „The Sun”.

Ponadto zaznacza, że jej były chłopak „ciągle mówi jej” o swoim związku, raz opowiadał także o jednym z aktów seksualnych.

Co ciekawe, Saffron miała też zaoferować urodzenie dziecka dla swojego ojca i jego chłopaka. Barrie nie przystał jednak na ten pomysł. Byłby bowiem dziadkiem dziecka, które chce adoptować.

nczas.com / thesun.co.uk / fakt.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.