Kampania „40 Days for Life” doprowadziła do zamknięcia 89 ośrodków aborcyjnych

Shawn Carney, szef inicjatywy  „40 Days for Life” potwierdził, że dzięki ich kampanii aż 89 klinik aborcyjnych zostało całkowicie zamkniętych.

twitter.com/40daysforlife

Spotkania modlitewne są prowadzone m.in. przed budynkami, w których dokonuje się morderstw na nienarodzonych dzieciach i trwają dokładnie 40 dni i nocy. Carney zapowiada, że w najbliższym czasie modlitwa ruszy równolegle w 375 miastach.

Akcja obrońców życia polega na nieustannej modlitwie, trwającej 40 dni i nocy, połączonej z postem i pomocą matkom, które rozważają zabicie swojego dziecka.

– Kiedy dajemy świadectwo miłości i radości Chrystusa i mama odwraca się [od decyzji o aborcji – przyp. red.], osłabiamy przemysł aborcyjny. Ale jest też coś więcej. W ten sposób dajemy nadzieję kobiecie i życie jej dziecku, które o mało go nie straciło – mówi Carney, szef inicjatywy.

Modlitwa w obronie najbardziej bezbronnych a będzie trwała równolegle w 375 miastach i zakończy się 5 listopada.

Sama inicjatywa 40 dni dla życia przeprowadziła dotąd 4786 kampanii w 715 miastach na terenie 44 krajów. Łącznie wzięło w nich udział 715 tys. osób. Obrońcy życia informują, że do tej pory udało się uratować ponad 13,3 tys. dzieci zagrożonych aborcją i zamknąć 89 ośrodków dokonujących aborcji. Akcja była również prowadzona w naszym kraju.

pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Pozostaw swój komentarz

kontrrewolucjanet

Nawet nie wiemy, że u nas byłeś :(

Wyłącz proszę swojego adblocka i dodaj nas do zaufanych stron. Nie wyświetlimy Ci żadnego wyskakującego okienka poza tym, które widzisz