Kiedy zaczyna się życie? Środa: Nie ma czegoś takiego, nie możemy o tym rozmawiać (WIDEO)

– Nie ma czegoś takiego, wie pani… nie możemy na ten temat rozmawiać na moim na moim seminarium filozoficznym. Tak naprawdę każdy kto jest naukowcem, lekarz najpewniej albo biolog powie, w którym momencie następują jakie etapy rozwoju zapłodnionych komórek – przekonywała Magdalena Środa w Radiu Zet po pytaniu „kiedy zaczyna się życie”.

W programie „Gość Radia Zet” Środa twierdziła także, że wyroku Trybunału Konstytucyjnego „nie mógł pisać prawnik”. – To ktoś, kto nie czytał konstytucji i nie widzi, że kobieta ma prawa, jest pełnym bytem – bredziła. – Trudno mi powiedzieć czy to naprawdę napisał Trybunał czy dyrektor Rydzyk. Nie wiem. Wiadomo, że żyjemy dziś w kraju autorytarnym – kontynuowała.

Należy tu przypomnieć, że według art. 47 konstytucji „każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego, czci i dobrego imienia oraz do decydowania o swoim życiu osobistym”. Oznacza to, że nie można na podstawie nienaukowej ideologii odczłowieczającej nienarodzone dziecko odbierać mu życia w imię warunków materialnych rodzica, oceny zdrowia dziecka czy też według własnego widzimisię.

Wmawiała również, że nie istnieje tzw. syndrom postaborcyjny, który „został wymyślony” i „nigdzie na świecie tego nie ma”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Kiedy zaczyna się życie? Środa: Nie ma czegoś takiego, nie możemy o tym rozmawiać (WIDEO)

  • Avatar
    16 lutego 2021 o 21:10
    Permalink

    Wią* kiedy powstał Wszechświat i jak to się stało, a nie wiedzą kiedy powstaje życie. To za mało, żeby zdegradować takiego naukawca*?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.