Kolejny absurd gender – „ciężarny mężczyzna”

Media na całym świecie emocjonują się przypadkiem „mężczyzny w ciąży”. Zachwyty nad Trystanem Reesem mają przekonywać społeczeństwo, że transseksualizm nie tylko nie jest zaburzeniem, ale że „tęczowe rodziny” są świetnym środowiskiem dla małego dziecka. O wiele lepszym niż „patologiczny patriarchat”.

twitter.com/oladiran391

Trystan Reese, nazwany przez media mężczyzną w ciąży, to w rzeczywistości kobieta, która uważa się za przedstawiciela płci przeciwnej. Żyje w związku z homoseksualistą, Biffem Chaplowem. Przez lata brał hormony, by fizycznie przypominać mężczyznę. Choć nosi zarost i męskie ubrania, nie pozbył się macicy – właśnie to umożliwiło mu zajście w ciążę, gdy uznał, że chce mieć biologiczne potomstwo.

– Jesteśmy interesujący i uroczy – opowiadają w telewizji „tęczowi rodzice”, pozując do fotografii z ciążowym brzuchem Reese’a, a także z dwójką adoptowanych już przedtem dwojga dzieci. – Umiemy wychowywać je w zdrowy i odpowiedzialny sposób – dodają Reese i Chaplow. Liberalne media na całym świecie zachwycają się przedziwną parą przedstawiając ją jako przykład udanego związku i wzorcowej rodziny. – Zgrana z nich para, dom zadbany, czuć normalność, a nie patologie patriarchat – zachwyca się jedna z internautek na portalu tvn24.pl.

tvn24.pl, cnn.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.