Konfederacja ogłasza start, ale są problemy. Godek ostrzega: Statut Konfederacji nie zawiera ochrony życia. Winnicki: Będziemy bronić życia i walczyć z LGBT (WIDEO)

Przedstawiciele Konfederacji pod siedzibą Państwowej Komisji Wyborczej ogłosili start w wyborach parlamentarnych na jesieni. Nieobecna była Kaja Godek, która zaraz potem poczyniła zarzuty wobec ugrupowania.

Konfederacja pod siedzibą PKW/fot. Facebook Konfederacja

– Konfederacja ogłasza komitet na wybory parlamentarne: KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ i NIEPODLEGŁOŚĆ – czytamy w opisie nagrania.

Obecni byli m.in. Robert Winnicki z Ruchu Narodowego, Janusz Korwin-Mikke z partii Wolność, na profilu której prowadzono transmisję na żywo oraz Grzegorz Braun. Nieobecna na miejscu była Kaja Godek.

– w Konfederacji następuje wypychanie prolife na niebiorace miejsca (w moim przypadku np jedynka w Siedlcach, która nie wchodzi z progu 5%). Skutek jest taki, że ludzie z prolife zagłosują na partię dla prolajfu, ale nie dostanie się ich przedstawiciel – napisała na Facebooku Kaja Godek.

– Do tego w kampanii mam milczeć o aborcji i LGBT, statut konfederacji nie zawiera ochrony życia, a na listy zaczynają być zgłaszane osoby takie jak np gen Wilecki. Jestem Państwu winna info, że od mojego protestu wobec kandydatury generała zaczęła się marginalizacja naszego środowiska – dodała Godek.

Oprócz tego pojawiły się informacje, że Kaja Godek nie będzie startowała w ramach Konfederacji.

Pozostali liderzy jednak nie zgadzają się z tymi słowami. Szef Ruchu Narodowego Robert Winnicki napisał, że Kaja Godek „dostała ofertę otwierania listy w największym i najbardziej konserwatywnym okręgu spośród tych, które obejmował jej start do europarlamentu (Płock, Radom, Siedlce, zaoferowaliśmy 1. w Siedlcach) i w zw. z tym, że tej oferty nie akceptuje – robi niesmaczną awanturę”.

– Niezależnie od decyzji pani Kaji, której mimo dziwnego zachowania wciąż proponujemy start z pierwszego miejsca naszej listy z dużego, prawicowego okręgu siedleckiego, #Konfederacja będzie jednoznacznie walczyć z ideologią LGBT i opowiadać się #ProLife tak jak zawsze to robiliśmy – zapewnił.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.