Konfederacja przeciwko forsowaniu przez PE w Polsce seksedukacji. Inni posłowie nie widzą w tym nic złego (WIDEO)

14 listopada 2019 w unijnym parlamencie została przyjęta rezolucja potępiająca rozpatrywany w komisjach sejmowych projekty dotyczący penalizacji edukacji seksualnej. Dobromir Sośnierz, poseł Konfederacji, przygotował projekt oświadczenia Sejmu RP, który potępia ingerowanie PE w wewnętrzne sprawy Polski.

– Przez cały tydzień jako koło Konfederacji próbowaliśmy nakłonić inne siły polityczne do poparcia tej inicjatywy. Niestety nie znalazło się w naszym Sejmie nawet czterech sprawiedliwych, którzy odważyliby się to poprzeć – powiedział poseł Dobromir Sośnierz.

– Nasze oświadczenie odpowiada Parlamentowi Europejskiemu, że jego presja wywierana na Sejm RP jest nieuprawniona, przedwczesna, oparta na fałszywych przesłankach, pełna niewiedzy i niekompetencji. Powołuje się na nieobowiązujące w Polsce dokumenty – zaznaczył Sośnierz.

Z kolei poseł Krzysztof Bosak wyjaśnił, że „to odpowiedź na naciski zewnętrzne”. – Uważamy, że Polska musi reagować asertywnie – podkreślił.

– Kiedy wdrażano traktaty europejskie, zapewniano nas, że UE nie będzie ingerować w naszą kulturę, w nasze obyczaje, w nasze sprawy społeczne. Oczywiście, tak jak wiele innych zapewnień, okazało się to nieprawdą – przypomniał Bosak.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.