Konfederacja składa wniosek o odwołanie Biejat. Postulat popiera też Ziobro

Magdalena Biejat/fot. Fb Magdalena Biejat

Konfederacja złożyła wniosek o odwołanie Magdaleny Biejat z przewodniczącej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. Pomysł ma wsparcie m.in. Zbigniewa Ziobro.

– Składamy wniosek o odwołanie przewodniczącej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny, Magdaleny Biejat z partii Razem. Dla naszej ideowej prawicy jest nie do zaakceptowania fakt oddania przez PiS tak istotnych kwestii jak polityka rodzinna i ochrona życia w ręce skrajnej lewicy, która domaga się aborcji na życzenie, propaguje ideologię LGBT, atakuje tradycyjne wartości i uczestniczy w marszach, na których obraża się uczucia religijne – poinformowała na Facebooku Konfederacja.

– Tą fatalną decyzję należy jak najszybciej naprawić, tego domagamy się od partii rządzącej! Dokument osobiście składa poseł Grzegorz Braun, członek Komisji Polityki Społecznej i Rodziny – napisano. Załączono do tego zdjęcie wniosku o odwołanie Biejat ze stanowiska z podpisem posła Brauna.

Jak informują media, postulat Konfederacji popiera także Zbigniew Ziobro.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Konfederacja składa wniosek o odwołanie Biejat. Postulat popiera też Ziobro

  • Avatar
    25 listopada 2019 at 14:37
    Permalink

    PIS JEST LUSTRZANYM ODBICIEM PO, NOWOCZESNEJ CZY SLD CZYLI JEST ORGANIZACJĄ ANTYPOLSKA KTORA W MINIONYM CZASIE UDAWALA PATRIOTYCZNA I PORWAŁA WIELU POLAKOWM WIERZACYCH W PISOWSKIE ZAPEWNIENIA . WLAŚCICIEL KOTA RASY ZOLIBORSKIEJ OBSADZIL WSZELKIE STANOWISKA SWOIMI Z UNII WOLNOŚCI TYPOWO SEMICKIEJ ORAGANIZACJI ANTYPOLSKIEJ., JUZ NIC CHYBA NIE NALEZY SIE DOBREGO SPODZIWAC DLA NARODU TAK WIERZACEGO W LEPSZE JUTRO I OCZYWIŚCIE OGLUPIALEGO IDEOLOGIA KŁAMSTWAMI PANA KACZYNSKIEGO.MAM NADZIEJE IZ STANIE SIE ZGODNIE ZE SLOWAMI DMOWSKIEGO POLAK MA OBOWIAZKI POLSKIE. AMEN

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.