„Konserwatywny rząd PiS”. Ministerstwo Rodziny przekazało ponad 200 tys. zł na organizację wspierającą LGBT. W powiązaniach jest Anna Grodzka

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przekazało 215 tys. zł na Forum Odpowiedzialnego Biznesu. FOB zajmuje się wspieraniem agendy LGBT, ma też związki z organizacja, którą współzakładała Anna Grodzka.

Dotację przyznano w ramach konkursu „Po pierwsze rodzina!”. Miał on wspierać organizacje zajmujące się promowaniem rodziny oraz postaw prorodzinnych. Nagrodzono 20 podmiotów na łączną kwotę 6 mln zł.

– O tym, że dla kierowanego przeze mnie resortu oraz całego rządu Zjednoczonej Prawicy rodzina jest najważniejsza, nie muszą chyba nikogo przekonywać. To kompleksowa i naprawdę prorodzinna polityka społeczna, na którą składa się szereg programów realnie wspierających rodziny – przekonywała minister rodziny Marlena Maląg.

Wśród nagrodzonych jest FOB. Zajmuje się działaniami na rzecz „zrównoważonego rozwoju” m.in. organizowaniem „GLBT Day”, czyli dnia LGBT. Pracownicy FOB są też zachęcani do tego, by brali udział w „innych wydarzeniach promujących GLBT”.

FOB wspierał też tzw. kartę różnorodności w której mówiono o „orientacji psychoseksualnej” czy „tożsamości płciowej”, czyli wytworu ideologii gender, jako „przesłankach narażonych na zachowania dyskryminacyjne”.

Z kolei na stronach FOB znajduje się tekst „Otwierając się na różnorodność – dobre praktyki w zatrudnianiu osób LGBT w Polsce”, którego autorem jest Fundacja LGBT Buisness Forum. Organizację tę zakładała m.in. była poseł skrajnej lewicy Anna Grodzka.

pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.