Ks. Wawer SJ: „Tylko Konfederacja zaprezentowała w programie pełną ochronę dzieci nienarodzonych”. Sprawnie odpiera atak propartyjnego anonimowego trolla

– Tylko Konfederacja wyraźnie zaprezentowała w programie pełną ochronę dzieci nienarodzonych – napisał na Twitterze ks. Robert Wawer SJ. Spostrzeżeniem podzielił się po tym, jak „prześledził scenę wyborczą”.

Ks. Robert Wawer SJ/fot. YT Rycerze Jana Pawła II

– Prześledziłem scenę wyborczą i stwierdzam, że ze wszystkich ogólnopolskich komitetów wyborczych TYLKO @KONFEDERACJA_ WYRAŹNIE zaprezentowała w programie PEŁNĄ ochronę dzieci nienarodzonych – stwierdził kapłan na Twitterze.

Kapłan szybko został oczywiście zaatakowany przez anonimowe trolle działające na rzecz władzy. „bagracz” zarzucił księdzu Wawrowi, że „może ksiądz mieć na sumieniu tysiące nienarodzonych dzieci dzięki takim tłitom” i twierdził, że „jeśli PiS przegra, i rząd stworzy lewica los dzieci nienarodzonych będzie dużo gorszy”.

– Co to znaczy, że przegra? Moze mieć więcej lub mniej wybranych kosztem lewej lub prawej strony opowiadającej się bardziej za życiem. I to jest odpowiedzialność partii większościowej z kim wejdzie w alianse – odpisał kapłan.

– Trudne pytanie stoi przed wyborcami: czy zaufać temu co jakoś się sprawdziło i było dobre, czy zaryzykować i sięgnąć po lepsze? To jest pytanie egzystencjalne. Czy wyjść ku pełnej wolności, ale „na pustynię”, czy zostać w „Egipcie”, gdzie niewiele nam brakuje? – dodał.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.