LGBT nie ma nic wspólnego z pedofilią, dlatego na ich forum 14-latek otrzymał ponad 100 ofert seksualnych

Wiadomo – homoseksualizm nie ma nic wspólnego z pedofilią. Szczególnie widać to na przykładzie prowokacji szwedzkich dziennikarzy, którzy podszyli się pod homoseksualnego 14-latka. Otrzymali mnóstwo ofert seksualnych.

Sześciobarwna flaga ruchu LGBT/fot. ilustracyjne/fot. pixabay

Dziennikarze „Svenska Dagbladet” założyli profil wymyślonemu przez nich homoseksualnemu 14-latkowi na popularnym forum LGBT. Przedstawiali go jako chłopca, który niedawno odkrył, że jest homoseksualny.

Szybko zaczęli otrzymywać propozycje seksualne od dorosłych mężczyzn. Łącznie zebrali ich ponad 100. Co ciekawe, ofertę składał też szef fundacji Stockholm Pride, która organizuje tzw. paradę równości w Sztokholmie.

Homoseksualista obiecał, że „wszystkiego go nauczy” i proponował mu seks w styli sado-masochistycznym. Zadawał mu też intymne pytania i wyznał, że chce dominować w łóżku.

Prosił też 14-latka o wysłanie zdjęć oraz filmów, na których widać jego ciało.

– Zarząd i kierownictwo nie mają obecnie wiedzy na temat związku między człowiekiem przedstawionym w artykule a Stockholm Pride. Jeśli okaże się, że jest to osoba pracująca w naszej organizacji, natychmiast podejmiemy zdecydowane działania. Obecnie prowadzimy dochodzenie wewnętrzne – oświadczyła organizacja po publikacji „Svenska Dagbladet”.

Innym ciekawym człowiekiem oferującym chłopcu seks miał być wysoko postawiony urzędnik z Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Przedstawiciel resortu odmówił komentarza.

wprost.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

2 thoughts on “LGBT nie ma nic wspólnego z pedofilią, dlatego na ich forum 14-latek otrzymał ponad 100 ofert seksualnych

 • Avatar
  25 czerwca 2019 at 13:07
  Permalink

  A tęczowi degeneraci będą dalej płakać o ‚pedofilach w sutannach’ zapominając o tym że ci ‚pedofile w sutannach’ to często homoseksualiści, jak np ex-kardynał McCarrick czy jak skandal w Pennsylvanii to pokazał. Ale niech dalej napływają informacje o pedofilii wśród tęczowych i im podobnym środowiskom. Nikt przy zdrowych zmysłach nie wierzy już w hasełka typu ‚love is love’.

  Reply
  • Avatar
   11 lipca 2019 at 23:20
   Permalink

   ale ty zdajesz sobie sprawe że ci pedofile w sutannach nie ważne jakiej są orientacji dalej są pedofilami w sutannie?

   a te twoje „informacje o pedofilii wśród tęczowych” póki nie mają żadnych żródeł tak jak ten artykuł są warte mniej niż zero

   a hasła love is love są całkowicie pozytywne bo miłość to miłość nie ważne z kim

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.