LGBT przekonuje, że są w mniejszości. W rzeczywistości to tradycja i lokalna kultura są w defensywie, a za LGBT stoją gigantyczne pieniądze

– Największym sojusznikiem „ludzi LGBT” jest wielki kapitał – czytamy na profilu Mowa Miłości na Facebooku. Administratorzy zajęli się kwestią tego, czy LGBT to ludzie, czy jednak ideologia.

Na profilu czytamy, że „stwierdzenie, że LGBT jest ideologią, jest oczywiście skrótem myślowym”.

– Ruch LGBT prezentuje pewien zwarty światopogląd, który wyraża się w konkretnych postulatach politycznych. Chodzi oczywiście o legalizację małżeństw jednopłciowych i adopcję dzieci przez takie pary. W praktycznej codzienności filozofia tego ruchu sprowadza się do kilku prostych i tkliwych haseł o tolerancji, miłości, szacunku, różnorodności i akceptacji swojej tożsamości – napisano.

– „Ludzie LGBT” z natury są w mniejszości, stąd jakakolwiek ich krytyka tłumaczona jest jako opresja ze strony społeczeństwa z jego normami, mającymi swe źródło w religii chrześcijańskiej. Jednak w rzeczywistości to tradycyjne, lokalne (narodowe) kultury są w głębokiej defensywie. Wbrew zaklęciom kawiorowego nowolewactwa, od lat tuczonego sytymi grantami przyznawanymi przez kolejne demoliberalne władze, największym sojusznikiem „ludzi LGBT” jest wielki kapitał – stwierdza autor wpisu.

– Nie ma większego znaczenia z jakich pobudek to robi. Być może kolory tęczy są teraz modne, być może „ludzie LGBT” są wybrednymi, ale wiernymi i hojnymi konsumentami, być może chodzi o faktyczną wiarę w nową moralność i nowe szczęście. Znaczenie ma to, że prywatni menedżerowie cyfrowych gigantów stali się w praktyce globalnymi cenzorami i stróżami prawa, które sami napisali, i do którego każdy – o ile nie chce zostać pozbawiony głosu na współczesnej agorze – ma się stosować – podkreślono.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.