LGBT szturmuje Kielce. W połowie lipca pierwszy marsz homoseksualistów

Aktywiści LGBT złożyli wniosek do prezydenta Kielc o przeprowadzenie pierwszego w tym mieście marszu pederastów. Pochód planowany jest na 13 lipca.

Sześciobarwna flaga ruchu LGBT/fot. ilustracyjne/fot. pixabay

Formalnie organizatorami wydarzenia są radni z ramienia Koalicji Obywatelskiej, działaczy Lewicy Razem, KOD-u oraz organizacji Anarchistyczne Kielce. Zaangażowana jest również Prowincja Równości, która skupia działaczy ruchu LGBT.

Według medialnych przekazów, w akcję finansowo zaangażowane jest Stowarzyszenie Lambda Warszawa.

Społeczne organizacje planują kontrmanifestacje. Do urzędu wpłynęło obecnie 12 prawidłowo wypełnionych wniosków o organizację publicznych wydarzeń tego samego dnia. Wśród nich są m.in. Instytut Historyczny, Stowarzyszenie Patriotyczne, Ruch Narodowy, a także Federacja dla Rzeczpospolitej i Kieleccy Patrioci.

Zabawne jest podejście radnych z ramienia PiS. Piotr Kisiel, kielecki radny z ramienia socjalistycznej partii, która do tej pory ani nie wprowadziła zakazu promowania postulatów LGBT ani nie wypowiedziała konwencji stambulskiej… skierował do prezydenta wniosek o zakaz przeprowadzenia homoparady. – Uważam, że eksponowanie swojej odmienności seksualnej w przestrzeni publicznej jest niedopuszczalne. Widok całujących się mężczyzn na ulicach polskich miast, na ulicach Kielc nie powinien być normą dla naszych dzieci – napisał we wniosku radny z ramienia partii akceptującej ruch LGBT w przestrzeni publicznej.

– Na każdym z Marszów Równości dochodzi do skandalicznych scen, czego przykładem są ostatnie wydarzenia z Gdańska czy Warszawy. Nie życzymy sobie podobnych sytuacji w Kielcach – przekonuje Kisiel.

pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.