Maciej Wiewiórka składa zawiadomienia za groźby. Konferencja o godz. 11

Maciej Wiewiórka złoży jutro zawiadomienie w sprawie „hejtu i gróźb ze strony osób i organizacji związanych ze środowiskiem aborcyjnym oraz OMZRiK”. Zaprasza przy tym na konferencję, która odbędzie się przed komisariatem policji w godzinach przedpołudniowych.

Jak poinformował Maciej Wiewiórka, „jutro (27 maja), na policję trafią zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa w związku z hejtem i groźbami ze strony osób i organizacji związanych ze środowiskiem aborcyjnym oraz OMZRiK, których ofiarą padłem ja i moja rodzina, w ramach zemsty za prowadzoną przeze mnie i moją siostrę Zuzannę, działalność pro life”.

– W związku z tym zapraszam na konferencję prasową, na której powiem więcej na temat tej sytuacji oraz poinformuję o złożonym wcześniej zawiadomieniu o działalności przestępczej osób związanych z tym środowiskiem, polegającej na pomocnictwie w aborcji oraz przemycie środków medycznych – dodaje Wiewiórka.

Konferencja odbędzie się jutro maja o godz. 11 przed komisariatem policji w Gdyni przy ul. Janusza Korczaka 1A (od strony parkingu).

kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.