Marsz dla Życia i Rodziny w Krakowie

Już 29 maja ulicami Krakowa po raz czwarty przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Jego uczestnicy zamanifestują przywiązanie do tradycyjnej rodziny oraz poszanowanie dla życia każdego człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci. 

foto: Facebook
foto: Facebook

Hasło tegorocznego Marszu brzmi: „Każde życie jest bezcenne”. Wyruszy on o godz. 10.00 z Placu Matejki i przejdzie trasą: Plac Matejki – przecięcie ul. Basztowej – ul. Floriańska – Rynek Główny – ul. Wiślna – Planty – ul. Piłsudskiego – przecięcie Alei Trzech Wieszczów – Aleja 3 Maja.

Organizatorzy przewidzieli po zakończeniu Marszu rodzinny piknik w Ogrodzie Jordanowskim, w ramach którego będzie wile atrakcji. W trakcie tego wydarzenia będzie również okazja do posłuchania świadectw osób zaangażowanych w ruch pro-life. Gościem specjalnym będzie Joszko Broda z zespołem.

Tegoroczna edycja Marszu będzie także okazją do złożenia podpisu pod projektem ustawy całkowicie chroniącej ludzkie życie od poczęcia do naturalnej śmierci.

„Niech każdy przyjdzie z rodziną i przyjaciółmi! Niech każdy zabierze ze sobą gwizdki, dzwonki, piszczałki. Nie zapomnijmy o flagach: narodowej, papieskiej i maryjnej” – piszą na Facebooku organizatorzy tego wydarzenia. Więcej informacji można uzyskać TUTAJ.

Maj/Pch24.pl, Facebook

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.