Morderczy rekord w Szpitalu Bielańskim

stopaborcji.pl

Z udostępnionych przez dyrekcję placówki statystyk wynika, że w ubiegłym roku w Szpitalu Bielańskim zamordowano aż 115 nienarodzonych dzieci. Zdaniem Fundacji Pro – Prawo do Życia to niechlubny rekord.

Dane dotyczące tzw. aborcji przekazano na życzenie Fundacji Pro. Wynika z nich, że aż 110 morderstw dokonano na dzieciach, które były podejrzewane o chorobę. 52 przypadki dotyczyły zespołu Downa, trzy – zespołu Turnera. – Warto dodać, że osoby z zespołem Turnera z powodzeniem działają wśród wolontariuszy naszej Fundacji, kończą studia medyczne, zakładają rodziny i prowadzą w pełni normalne życie – zauważa Adam Kulpiński.

Ordynatorem bielańskiego oddziału ginekologii i położnictwa jest prof. Romuald Dębski, znany z medialnego poparcia dla mordowania nienarodzonych dzieci. To właśnie Dębski przekazywał liczne fałszywe informacje na temat projektu ustawy „Stop Aborcji”. Zasłynął także medialną krytyką prof. Bogdana Chazana, przynosząc do programu telewizyjnego szokujące zdjęcia małych pacjentów, by przekonać, iż nie powinni żyć.

stopaborcji.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.