Namów do zabicia dziecka – pizza gratis

Planned Parenthood, aborcyjny potentat, oferuje swoim pracownikom „pizza party”, jeśli będą zachęcać kobiety do zamordowania swojego dziecka. O procederze poinformowała była pracownica instytucji.

YouTube/Pixabay (kolaż)
YouTube/Pixabay (kolaż)

Sue Thayer, była menadżer Planned Parenthood powiedziała w wywiadzie dla „Live Action News”, że pracownicy, którzy przekonali najwięcej kobiet do zabicia dziecka, otrzymywali propozycje płatnego czasu wolnego, lunchu czy „pizza party”. – Każda placówka miała wyznaczone cele dotyczące ilości wykonywanych aborcji. Byliśmy bardzo na nie zorientowani – mówi Thayer. Była menadżer trenowała swoich pracowników tak, jak wcześniej ona była szkolona. – To brzmi strasznie, ale pizza działa motywująco – wyznaje.

Marianne Anderson, była pracownica pełniąca funkcję „pielęgniarki” w PP potwierdza, że organizacji chodzi tylko o mordowanie dzieci. – Czułam się coraz bardziej jak sprzedawca aborcji, a nie osoba lecząca ludzi – mówi Anderson.

Z niepokojących doniesień wynika, że Planned Parenthood naciska na przychodzące do placówki kobiety, by zabiły dziecko. Co więcej zachęca swoich pracowników, by ustalali termin „zabiegu”, zanim kobieta opuści placówkę.

CWIK/Gosc.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Enable Notifications    OK No thanks