Narodowiec punktuje „prolajferyzm” PiS słowami Patryka Jakiego

Konrad Smuniewski, dziennikarz Mediów Narodowych i członek Ruchu Narodowego przypomniał słowa Patryka Jakiego dotyczące prawa do mordowania dzieci w Polsce… z 10 września 2015 roku. – Mogę podsumować rządy POPiSu słowami Patryka Jakiego: Że POPiS nie zdał egzaminu z człowieczeństwa, że dozwolone praktyki eugeniczne w III RP są wyrwane rodem z III Rzeszy! Że utrwalanie kompromisu aborcyjnego to totalitaryzm, barbarzyństwo czy haniebny dyktat aborcyjnego terroru – pisze.

O tym, że PiS popiera prawo do mordowania dzieci wiemy od jakiegoś czasu, choć niektórzy posłowie jeszcze próbują zaklinać rzeczywistość. Tymczasem Konrad Smuniewski wyciągnął wypowiedź Patryka Jakiego, która… faktycznie uderza w PiS.

– Wielka szkoda, że podwładni Jarosława Kaczyńskiego obrońcami życia są tylko w opozycji. Przypomnę słowa Patryk Jaki z 99. posiedzenia Sejmu w dniu 10 września 2015 r. przy okazji projektu o nazwie: „Projekt ustawy o zmianie ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży”. Cała wypowiedź w komentarzu pod wpisem – napisał Konrad Smuniewski.

– Uporządkujmy dyskusję, Wysoka Izbo. Posłużę się faktami o legalnych aborcjach w Polsce. Wynika z nich, że aborcje w dwóch przypadkach, tzn. w przypadku gwałtu i zagrożenia życia matki, praktycznie nie występują. Najwięcej aborcji, ponad 90%, to są tzw. aborcje eugeniczne, chodzi o posądzenie dziecka o niepełnosprawność, czyli prawdziwa dyskusja to dyskusja nad tym, czy zgadzamy się na zabijanie niepełnosprawnych dzieci. Zresztą to pytanie jest tak obrzydliwe, że wstyd mi, że muszę je zadać z tej mównicy. Do tego dochodzi, Wysoka Izbo, nieprawdopodobna brutalność czy barbarzyństwo ocierające się o największe średniowieczne okrucieństwa. Otóż w Polsce prawie wszystkie aborcje ze względów eugenicznych dokonywane są na późnych etapach ciąży, ponieważ wady genetyczne stwierdzane są zazwyczaj po wykonaniu badań prenatalnych, w piątym, szóstym miesiącu ciąży, czyli wtedy, kiedy dziecko ma już ręce, nogi i bardzo mocno bijące serce. Wtedy wystarczy posądzenie, jak to najczęściej bywa, np. o zespół Downa czy zespół Turnera, aby za pomocą środków wczesnoporonnych wydalić dziecko – cytuje słowa Jakiego Smuniewski.

– To, co się w tej chwili wyprawia, i to, jak stosuje się obecną ustawę,to nic innego, jak selekcja dzieci na te, które mają prawo się urodzić, i te, które nie mają prawa żyć – kontynuował Jaki.

– Pytam: Czym to się różni od znanych praktyk eugenicznych w III Rzeszy? Przecież ten pan, który był twórcą III Rzeszy, był najlepszym głosicielem tych wszystkich wartości tzw. eugenicznych. W Polsce, Wysoka Izbo, odbywa się masowe abortowanie niepełnosprawnych dzieci, a usprawiedliwieniem dla tego ma być tzw. kompromis aborcyjny. Wysoka Izbo, nazwać można wszystko. Można nazwać krowę koniem, sztachetę – pluszowym misiem, ale nie zmienia to faktu, że w Polsce w tej chwili odbywa się coś, co można nazwać współczesnym totalitaryzmem, barbarzyństwem czy haniebnym dyktatem aborcyjnego terroru. Pytam w końcu: Kim są posłowie, żeby decydować, które dziecko może się urodzić, a które nie? Dlaczego uzurpujecie sobie prawo do dysponowania życiem słabszych i bezbronnych? Jeżeli nie przyjmiemy ustawy chroniącej życie, dalej zgadzając się na zabijanie niepełnosprawnych dzieci, to jaki sygnał damy obywatelom? Taki, że te dzieci są gorsze, niepotrzebne, że to śmieci, których można się pozbyć zgodnie z prawem. A już na kpinę zakrawa fakt, że w Polsce teraz najbardziej troszczymy się o życie islamskich emigrantów. O ich życie Polska musi dbać, bo jak słyszymy, jest to wyraz moralności i najwyższej kultury. A życie niepełnosprawnych dzieci? To już nic istotnego – powiedział.

– Święty Jan Paweł II w homilii w czasie mszy św. odprawionej w 1991 r. w Polsce stwierdził, że do cmentarzyska ofiar ludzkiego okrucieństwa w naszym stuleciu dołącza się jeszcze inny wielki (Dzwonek) cmentarz – cmentarz nienarodzonych, cmentarz bezbronnych. I na koniec, Wysoka Izbo, chcę dodać, że Rzeczpospolita Polska zbudowana na kłamstwie, na umywaniu rąk od zabijania niepełnosprawnych dzieci jest wstydliwa i słaba, bo silne państwo jest wspólnotą wszystkich, niepełnosprawnych i pełnosprawnych, jest państwem, które potrafi dbać o najsłabszych. Niepełnosprawni pełnią bardzo ważną funkcję w społeczeństwie i przypominają coraz częściej nam, zagubionym ludziom, jak cieszyć się z małych rzeczy, jak ważna jest radość i uśmiech. Dziś często w pogoni za jakością własnego życia – a jak państwo wiecie, ta pogoń nigdy się nie kończy – zgadzamy się zamykać oczy, kiedy brutalnie zabijane są niepełnosprawne dzieci, które nie potrafią się bronić. A przecież nasze zachowanie wobec najsłabszych jest prawdziwą miarą wartości, jaką stanowimy jako społeczeństwo. Dlatego to głosowanie to dla nas najważniejszy egzamin, Wysoka Izbo, egzamin z człowieczeństwa. Dziękuję – mówił wówczas Jaki.

Narodowiec napisał, że „może podsumować rządy POPiSu słowami Patryka Jakiego”. – Że POPiS nie zdał egzaminu z człowieczeństwa, że dozwolone praktyki eugeniczne w III RP są wyrwane rodem z III Rzeszy! Że utrwalanie kompromisu aborcyjnego to totalitaryzm, barbarzyństwo czy haniebny dyktat aborcyjnego terroru – ocenił Smuniewski.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.