Samobójstwo nastolatki zaprzecza argumentom ruchów trans

twitter.com/WadeOnTweets

Trzynastoletnia Jane od dłuższego czasu żyła jako chłopiec. Rodzice uznali, że skoro czuje się chłopcem, trzeba to zaakceptować i afirmować nową „tożsamość płciową” Jane. Wkrótce dziewczyna popełniła samobójstwo.

Zwolennicy gender przekonują, że sprzeciw rodziców wobec „tożsamości transpłciowych dzieci” jest traumą dla nastolatka, a następstwem braku pełnej akceptacji dla „nowej płci” dziecka będzie z pewnością samobójstwo. Historia Jane Georgii przeczy tym faktom. Gdy nastolatka z Alabamy zaczęła zmagać się z kryzysem tożsamości, rodzice uznali, że powinni poprzeć jej zaburzenie. Zdecydowali, że od dziś Jane będzie żyć jako chłopiec. Jane przybrała imię Jay i zaczęła nosić męskie ubrania. Niestety, dziewczynka nie czuła się ani trochę lepiej – zaczęła uczęszczać do psychologa, a wkrótce przepisano jej leki. Forsowana przez ideologów genderyzmu akceptacja dla „transpłciowości” ze strony rodziców i nauczycieli, a nawet heretyckiego kościoła, do którego uczęszczała rodzina, nie pomogła, lecz zaszkodziła. Wkrótce Jane-Jay, nieleczona z zaburzeń tożsamości, popełniła samobójstwo. – Opłakiwałam śmierć córki, lecz wkrótce uświadomiłam sobie, że przez całe życie modliłam się o syna. Bóg wysłuchał moich modlitw, choć w inny sposób – przyznaje matka Jane, która o śmierć nastolatki obwinia… prezydenta Trumpa i twierdzi, że od czasów wyborów prezydenckich nasiliła się liczba ataków na osoby transpłciowe.

Inną teorię na temat śmierci nastolatki mają lekarze z American College of Pediatricians. Ich zdaniem traktowanie transseksualizmu jako normy powinno być traktowane jako nadużycie wobec dziecka, ponieważ zaburzenie to nie różni się od innych problemów psychicznych, jak choćby anoreksji, i powinno być leczone, nie podtrzymywane. – Jeśli biologicznie zdrowa dziewczynka uważa, że jest chłopcem, obiektywnie widać, że problem tkwi w psychice, nie w ciele, i to umysł powinno się leczyć. Te dzieci cierpią na zaburzenie tożsamości płciowej – tłumaczy dr Aaron Kheriaty z Uniwersytetu Kalifornijskiego. – Tragedią jest to, że osoby cierpiące na zaburzenia osobowości nie otrzymują niezbędnej pomocy – dodaje psychiatra, prof. Richard B. Corradi. Opinię lekarzy potwierdza Walt Heyer, niegdyś żyjący jako transseksualna kobieta. – 41 procent osób transpłciowych popełnia w pewnym momencie swojego życia samobójstwo. Nawet wspierane, akceptowane, kochane, osoby transseksualne popełniają samobójstwa (…) – dodaje Heyer.

lifesitenews.com, christianpost.com, al.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Samobójstwo nastolatki zaprzecza argumentom ruchów trans

  • Avatar
    18 maja 2019 at 13:58
    Permalink

    Szkoda tak pięknej i młodej dziewczyny nie ma co przejmować się zdaniem ludzi. Gdyby kaźdy był tak pewny siebie jak ja to było dobrze ja wogóle nie przejmuje się co ludzie o mnie sądzą ale to przychodzi z wiekiem 90 procent ludzi to pustaki które oceniają innych po wyglądzie czy to nie głupie i prymitywne ja oceniam ludzi po dobrym sercu a potem po charakterze uwieźcie źe człowiek bez dobrego serca jest nikim bo to warunkuje lojalność, przyjacielskość i pomoc w kaźdej sytuacji ja pomagam nawet obcym ludziom i mam z tego satysfakcję i wysoką samoocenę bo tylko tacy ludzie są wartościowe od egoistów uciekajcie bo ludzi.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.