Nawet TVN poinformował o projekcie „Zatrzymaj aborcję”, a TVP pod rządami „prawicy” z PiS ani słowem się nie zająknęła (WIDEO)

To, że partia rządząca to zwykłe lewactwo widać nie od dziś. Artur Stelmasiak, dziennikarz „Niedzieli” zebrał materiały z kilku telewizji na temat złożenia rok temu obywatelskiego projektu „Zatrzymaj aborcję”, który został zamrożony z woli władzy.

Okazuje się, że nawet w TVN wspomniano cokolwiek na temat projektu, który miał rekordowo wielkie poparcie społeczne. Tymczasem w Telewizji Publicznej (teoretycznie) nie zająknięto się ani słowem o projekcie. Oczywiście, mający o wiele mniejsze poparcie projekt postulowany przez związek zawodowy „Solidarność” mający poparcie partyjne był wałowany każdego dnia.

Zdaniem dziennikarza Artura Stelmasiaka, najrzetelniej o projekcie poinformowano w Telewizji TRWAM.

– Zobaczcie, jak TVP pokazało rekordową w historii III RP zbiórkę podpisów pod projektem #ZatrzymajAborcję. 30.11.2017 wszystkie stacje telewizyjne poświęciły na ten temat czołówkę swoich serwisów, a publiczny nadawca poświęcił aż… 0.00 sek. Przypomnienia z okazji 1. rocznicy – pisze dziennikarz.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.