„Nie popieram przemocy. Ale to oni jej chcieli i ją dostali. Nie przepraszam za Białystok”. Mocny wpis internautki

homoparada/fot. ilustracyjne/fot. puroticorico/CC BY-SA 2.0/Wikimedia Commons

Na Facebooku pojawił się niewidoczny publicznie mocny wpis na temat hipokryzji bijącej od tych, którzy atakują obrońców rodziny po zajściach w Białymstoku. Autorka przypomina też, że to działacze LGBT nawołują nie tylko do prawa do molestowania dzieci, ale i do jawnego mordowania obrońców życia i rodziny. Za zgodą autorki wpisu, przytaczamy go poniżej w całości bez podania imienia i nazwiska.

Nigdy nie poparłam i nie poprę przemocy. Ale…

„Dzbany do wora, wór do jeziora” – o prolajferach

„Wszystkim zwolennikom pokojowej narracji i „walczmy argumentami”: zamknijcie już mordy, serio””

To cytaty ugrupowania, które patronowało marszowi w Białymstoku. Ach, i jeszcze namawianie do wandalizmu na swojej stronie.

Tak że przykro mi, tu dzbany nawalały się z dzbanami. Tradycyjnie.

Tak, szanujemy człowieka. Nie, nie pozwalamy na to, by wciskał swoją ideologię naszym dzieciom. Wyrażamy sprzeciw, blokujemy, bronimy się. Obrywamy niestety. Nie popieram przekleństw i wyzwisk. Nie popieram troglodytów. Nie popieram przemocy.

Tylko że to oni chcą przemocy. To oni chcą walki. To dostali ją. Dostali ją od ludzi, których sami sprowokowali.

Owszem, szanujemy człowieka. Co z tego, jeśli ten sam człowiek podchodzi, pluje nam w twarz przy zbieraniu podpisów? Podchodzi i popycha, a reszta nagrywa, żeby uwiecznić wolontariusza, który popycha elgiebeta? Co z tego jeśli ten sam człowiek podchodzi i niszczy karty podpisowe, reszta mu dopinguje, a policja nie reaguje, bo ma gdzieś? Co z tego, skoro ten sam człowiek niszczy czyjąś własność i grozi nam śmiercią?

Owszem, szanujemy człowieka. Co z tego, jeśli ten sam człowiek chce molestować moje dziecko i dzieci innych agresywną edukacją? Zmuszać do wyznawania swojej chorej ideologii?

Nie popieram przemocy. Nie uważam, żeby to, co tam się działo, było dobre. Nie mam zamiaru jednak posypywać głowy popiołem i fałszywie beczeć o końcu nienawiści, bo to nie konserwy muszą ją zakończyć. I nie dziwię się, że w końcu się doigrali. Że znalazły się środowiska, które na „butelki z benzyną i kamienie” odpowiedziały tym samym.

Życzyłabym sobie kontrmanifestacji w innych miastach, które są tak samo liczne. Spokojniejszych, bez kamieni. Z obu stron, bo z obu stron te kamienie padły.

Pax. Nikt nas nie przepraszał za agresję lewaków. Nie przepraszam za Białystok. I nie życzę sobie przepraszania w moim imieniu.

A jeśli chcesz mnie przekonać, że „łojoju, wstyd taki” – chętnie podrzucę Ci adres, gdzie elgiebety grożą prolajferom śmiercią. Gdzie chwalą się dorobieniem aureoli Maryi. Gdzie cieszą się z parodii Najświętszego Serca Jezusa w Gdańsku. Idź, uzewnętrznij się tam. Powiedz im, że trochę żenuła. Potem chętnie pogadam.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

19 thoughts on “„Nie popieram przemocy. Ale to oni jej chcieli i ją dostali. Nie przepraszam za Białystok”. Mocny wpis internautki

 • Avatar
  22 lipca 2019 at 00:21
  Permalink

  No to daj ten adres.

  Reply
  • Avatar
   22 lipca 2019 at 10:35
   Permalink

   Wejdź na jakąkolwiek stronę lgbt i poczytaj komentarze.

   Reply
  • Avatar
   22 lipca 2019 at 21:40
   Permalink

   Popieram w stu procentach, to samo juz pisalem na forach fb i wp.Brawo. Juz pomijajac to wszystko LGBT+ zostala srworzona przez politykow aby rekami „pozytecznych idiotow ” zalatwiac ssoje sprawy

   Reply
 • Avatar
  22 lipca 2019 at 07:53
  Permalink

  Ja też uważam, że obie strony przeginają w swojej komunikacji, ale chyba nie będziemy się tłumaczyć, jak w przedszkolu „to on zaczął”?
  Przemoc i język nienawiści trzeba zwalczać, niezależnie od tego, z której „strony” pochodzi.

  Reply
  • Avatar
   22 lipca 2019 at 08:42
   Permalink

   Przeginać to lewactwo przegina

   Reply
  • Avatar
   22 lipca 2019 at 19:19
   Permalink

   Tak bardzo chcą tolerancji ale jak oni coś robią to ‚mam wy**bane na to co myślicie’. Z jednej strony parodiują Mszę albo Eucharystię bo to ‚sztuka’ a z drugiej wycierają sobie gęby cytatami z Pisma Świętego które i tak są wyjęte z kontekstu.

   Reply
 • Avatar
  22 lipca 2019 at 08:24
  Permalink

  Tylko dlaczego policja tak ochoczo broni demoralizatorów, którzy skutecznie doprowadzają do łamania 18 zapisu Konstytucji Polski i dlaczego nie ma tej zapalczywości policji, kiedy są łamane prawa spokojnych obywateli, ludzi, którzy spokojnie żyją i muszą patrzyć jak ta banda kolorowych dzikusów paraduje ze swoimi zboczonymi hasłami po ulicach naszych miast???? !!!!

  Reply
  • Avatar
   22 lipca 2019 at 19:17
   Permalink

   Konwencja Stambułska. To jest Twoja odpowiedź. Dopóki PiS jej nie wypowie (a nic się na to nie zapowiada) i nie zaczną kontrolować skąd te organizacje dostają forse na swoje zdegenerowane tęczowe marsze (a dostają je od dużych firm jak JP Morgan czy Levis – tak, ci od jeansów), dopóty tak będzie.

   Reply
   • Avatar
    23 lipca 2019 at 13:20
    Permalink

    @stop chorym ideologiom – Nie, nie z tego samego powodu. Wydarzenie sportowe to rozrywka, nie to samo co przemarsz w celu pokazywania degeneracji. „kibiców też sponsoruje JP morgan i Levis?” Nie, kibiców nikt nie sponsoruje. Nie zadawaj durnych pytań, nie związanych z tematem i nie udawaj głupiego – Na tzw. ‚paradach równości’ widać loga różnych firm przerobione na tęczowe kolory. Poszukaj sobie, np. jakie firmy sponsorują paradę w Londynie.

    Reply
 • Avatar
  22 lipca 2019 at 13:12
  Permalink

  „nie jestem rasistą, ale”

  Reply
 • Avatar
  22 lipca 2019 at 20:46
  Permalink

  To się leczy. A nie się z tym obnosi.

  Reply
  • Avatar
   22 lipca 2019 at 22:24
   Permalink

   Ciii, nie mów tak bo zostaniesz ‚homofobem’. To oni są normalni, nie my. Prawda?

   Reply
   • Avatar
    30 lipca 2019 at 13:24
    Permalink

    Bo to wcale nie jest tak, że zarówno hetero jak i homo są naturalne, nie?
    Wam to na prawdę jak trzylatkom trzeba tłumaczyć.

    Reply
 • Avatar
  23 lipca 2019 at 08:13
  Permalink

  Ja też uważam, że nie należy wciskać dzieciom ideologii do głów, dlatego zabroniłbym wstępowania do społeczności religijnych wbrew woli zainteresowanych, oraz manifestacji antyaborcyjnych z zakłamanymi i odrażającymi zdjęciami. W ogóle zakazałbym manifestacji, bo przecież pielgrzymki, procesje, marsze równości, marsze niepodległości, marsze prolife, marsze antyprolife – to wszystko wciskanie chorych ideologii do głów dzieciom, które mogą to zobaczyć. Pełna zgoda w tej kwestii i cieszę się, że myślisz tak jak ja.

  Reply
  • Avatar
   23 lipca 2019 at 13:16
   Permalink

   „dlatego zabroniłbym wstępowania do społeczności religijnych wbrew woli zainteresowanych” Czy to samo tyczy się tego jakim językiem do dziecka będziesz mówić? Albo jakie będzie miało obywatelstwo? Albo czym będzie jeść – czy sztućcami czy pałczkami? „manifestacji antyaborcyjnych z zakłamanymi i odrażającymi zdjęciami” Zakłamane? Chyba jednak nie – są źródła skąd te zdjęcia są ale ciebie one najzwyczajniej nie interesują. Odrażające? Owszem, aborcja jest odrażająca. Sugeruję również zabronić brutalnych zdjęć z wypadków drogowych które są pokazywane w ramach akcji zatrzymywania się przed przejazdem kolejowym. „W ogóle zakazałbym manifestacji, bo przecież pielgrzymki, procesje, marsze równości, marsze niepodległości, marsze prolife, marsze antyprolife – to wszystko wciskanie chorych ideologii do głów dzieciom, które mogą to zobaczyć. Pełna zgoda w tej kwestii i cieszę się, że myślisz tak jak ja.” A Ty o ironio wciskasz nam chorą ideologię żeby nie mówić czegokolwiek – może twojego sposobu myślenia też zakażemy?

   Reply
 • Avatar
  24 lipca 2019 at 04:24
  Permalink

  Przepraszam ale nigdy, nigdzie żadna osoba z grupy LGBT nie nawoływała czy namawiała na pedofilie. To jest czyste kłamstwo!!! Jedyni którzy widocznie uprawiają i popierają pedodilie to księża i wszyscy to wiedzą.

  Reply
  • Avatar
   24 lipca 2019 at 09:08
   Permalink

   Śmieszne, Anno. A jak wypłynął skandal pedofilski w LGBT Youth Scotland lub organizacji NAMBLA? Albo ostatnia kontrowersja jak w Szwecji dziennikarze udawali niepełnoletniego geja na forum to dostali wiele ‚ofert’ od dorosłych gejów, w tym jeden z nich to wysoko postawiony szwedzki urzędnik? Benjamin Levin, kanadyjski minister oświaty, który był uwikłany w siatkę pedofilską która dawała homoseksualisom dzieci do adopcji w Kanadzie? A przypadek australijskiej pary pedałów – Peter Truong i Mark Newton? Larry Birkin – ikona gejowska, pracował w Komisji Praw Człowieka w San Francisco, a po pracy relaksował się oglądając gwałty na dzieciach. Do kompletu nasz polski Wojciech K. dyrygent, zdeklarowany homoseksualista. Homo-małżeństwo adoptowało 9 chłopców. Z zeznań wynika, że dzieci były brutalnie gwałcone. Co do księży – Dane z GUS, opublikowane przez ministerstwo sprawiedliwości, listopad 2013. – w zakładach karnych przebywa 1454 skazanych za czyny pedofilskie – z czego tylko jeden (1) ksiądz. Największe grupy zawodowe to: 900 bez zawodu, 70 murarzy, 30 rolników, 30 ślusarzy, 25 mechaników samochodowych. Tak się składa że pedofilia u takich księży jak ex-kardynał McCarrick – oni pochodzą z parafii postępowych które organizują jakieś spotkania dla osób LGBT. Sorka, Anno – to ty kłamiesz. To nie księża tylko LGBT popierają pedofilię. Fakty są inne niż ci się wydaje.

   Reply
 • Avatar
  26 lipca 2019 at 23:40
  Permalink

  Białystok górą. Brawo!!!!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.