W niedzielę Marsz dla Życia w Krakowie

foto: YouTube (Polonia Christiana), "Marsz dla Życia i Rodziny w Krakowie"
foto: YouTube (Polonia Christiana), „Marsz dla Życia i Rodziny w Krakowie”

W najbliższą niedzielę ulicami Krakowa przejdzie po raz czwarty Marsz dla Życia i Rodziny. Przez miasto będą maszerować zwolennicy ochrony życia oraz wartości katolickich i rodzinnych. Hasło marszu to „Każde życie jest bezcenne”.

Uczestnicy Marszu dla Życia i Rodziny wyruszą z Placu Matejki, przejdą przez Floriańską, Rynek Główny, Planty i Aleję 3 Maja. Manifestację uwieczni rodzinny piknik w Ogrodzie Jordanowskim, gdzie zagra m.in. Joszko Broda. Będzie również możliwość podpisania się pod obywatelskim projektem ustawy chroniącej życie. „Co roku w majestacie prawa uśmierca się blisko dwa tysiące niewinnych istnień. Zagrożone aborcją dzieci potrzebują Twojej pomocy, aby upomnieć się o prawo do życia! Wydrukuj i podpisz obywatelski projekt ustawy o prawie do narodzin dla każdego dziecka” – czytamy na stronie wydarzenia, zachęcającej do udziału.

Dwa tygodnie temu Marsze dla Życia i Rodziny przeszły przez inne polskie miasta, m.in. przez Warszawę, Łódź, Toruń i Świdnicę (TUTAJ).

MGOT/gosc.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Pozostaw swój komentarz

kontrrewolucjanet

Nawet nie wiemy, że u nas byłeś :(

Wyłącz proszę swojego adblocka i dodaj nas do zaufanych stron. Nie wyświetlimy Ci żadnego wyskakującego okienka poza tym, które widzisz