Norwegia morduje bliźniaki – bo tak

Norwegia chce mordować nienarodzone bliźniaki – niezależnie od ich stanu zdrowia (sic!). „Ofertę” kieruje także do kobiet, które nie są Norweżkami.

Norweskie Ministerstwo Zdrowia ogłosiło, że kobiety, które noszą pod sercem dwoje lub więcej dzieci, mogą zamordować dowolne z nich. Ministerstwo dodaje, że także kobiety z innych krajów mogą przyjechać do Norwegii, by zabić wybrane dziecko. Przeszkodą nie będzie nawet to, że dziecko jest całkowicie zdrowe. – Wszystkie kobiety norweskie lub mieszkające w kraju mają takie samo prawo do aborcji i redukcji płodu – twierdzi Torunn Janbu, urzędniczka zdrowia.

Ten chory pomysł ma oficjalnie na celu ściągnięcie kobiet z Danii i Szwecji do Norwegii. W tych krajach bowiem barbarzyński proceder wprowadzony przez Norwegię – nazywany „aborcją selektywną” – jest zakazany.

Decyzja przeszła wbrew negatywnym opiniom lekarzy, którzy są zdania, że takie procedury zagrażają matce i drugiemu dziecku. – Nie znaleźliśmy żadnej korzyści medycznej przemawiającej za tą decyzją – powiedziała dr Birgitte Heiberg Kahrs, specjalistka w medycynie płodowej w szpitalu Św. Olafa w Oslo – Naraża drugie dziecko w łonie matki i może prowadzić do poronienia.

CWIK/Gosc.pl

____________________________________

Chcesz pomóc walczyć o życie nienarodzonych? Dołącz do naszej redakcji  – pomóż znajdować i redagować wiadomości ze świata prolife! TUTAJ więcej informacji.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.