Obiecanki dla naiwnych. Wspierający LGBT rząd wypowie Konwencję Stambulską?

Minister rodziny Marlena Maląg twierdzi, że rząd „szykuje się do wypowiedzenia Konwencji Stambulskiej”. Jednocześnie niedawno wyszło na jaw, że po raz kolejny ten sam rząd przekazał kilkaset tysięcy złotych na organizację realizującą agendę totalitarnego ruchu LGBT, zaś rządząca samodzielnie partia przepuściła do dalszych prac tzw. ustawę antyprzemocową, która wprost wynika właśnie z konwencji genderowej.

– Zastrzeżenia do konwencji zostały przez Polskę złożone. Mamy teraz czas ustawowy do końca roku na wyrażanie swojego stanowiska. Będziemy pracowali razem z resortem sprawiedliwości i Ministerstwem Spraw Zagranicznych, aby przede wszystkim przygotować ustawę i podjąć stosowne kroki do pewnych zmian, które koniecznie powinny być wprowadzone. Przygotowujemy się przede wszystkim do wypowiedzenia, kiedy to zostanie już skonsultowane z Ministerstwem Sprawiedliwości. Nawet w czwartek w resorcie o tym rozmawialiśmy. Czekamy na propozycję, która z resortu wypłynie i ten kierunek zostanie przedstawiony na spotkaniu rządu, a następnie ustawa zostanie przekazana do parlamentu – przekonywała Maląg.

Entuzjastycznie na tę zapowiedź zareagował prezes Ordo Iuris Jerzy Kwaśniewski.

– W jeden dzień po ogłoszeniu Obywatelskiej Inicjatywy @ChronmyRodziny jest stanowisko Pani Minister Maląg @MRPiPS_GOV_PL Rząd niebawem przedstawi ustawę o wypowiedzeniu #KonwencjaStambulska Obywatelski głos sprzeciwu wobec konwencji ma sens – napisał na Twitterze.

Niestety, może się okazać, że entuzjazm jest zbyt wczesny. Przypominamy, że rząd PiS – wbrew medialnej propagandzie – aktywnie wspiera organizacje LGBT nie tylko pozwalając im na manifestacje i obrażanie na nich katolików, ale także sucie dotując pieniędzmi zabranymi nam w podatkach. Niedawno też do dalszych prac dopuszczono projekt tzw. ustawy antyprzemocowej, która motywowana jest właśnie Konwencją Stambulską.

Może się okazać – jest to zresztą bardzo prawdopodobne – że z wypowiedzeniem konwencji genderowej przez PiS będzie tak samo, jak z „obroną życia” w jego wykonaniu. Czyli na deklaracjach się skończy.

radiomaryja.pl, twitter.com, kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.