Czy władza zajmie się projektem „Zatrzymaj aborcję”? Jutro zbiera się komisja

W Parlamencie będzie jutro obradować Komisja Polityki Społecznej i Rodziny, która jest odpowiedzialna za obrady nad obywatelskim projektem chroniącym nienarodzone upośledzone dzieci. W tym samym czasie pod Sejmem odbędzie się pikieta antyaborcyjna.

W Parlamencie będzie jutro obradować Komisja Polityki Społecznej i Rodziny. W tym samym czasie o godz. 16 odbędzie się pikieta antyaborcyjna pod Sejmem. – Od pierwszego czytania ta ustawa nie jest dalej procedowana. Jutro odbędzie się kolejne posiedzenie Komisji Polityki Społecznej i Rodziny, do której ta ustawa trafiła. Mamy nadzieję, że komisja niezwłocznie podejmie prace nad tym ważnym dla Polaków projektem – mówi Kaja Godek w rozmowie z Radiem Maryja.

– Każdy dzień zwłoki nad tym projektem skutkuje trójką dzieci zabitych w bardzo brutalny sposób w majestacie prawa. W tej chwili odpowiedzialność za tę sytuację ponoszą politycy, którzy odpowiadają za procedowanie ustawy (…). W gestii polityków jest podjęcie konkretnych kroków prowadzących do uchwalenia ustawy zakazującej zabijania dzieci podejrzanych o chorobę. Będziemy przypominać o tym posłom z Komisji Polityki Społecznej i Rodziny – zapowiada Godek.

Od momentu złożenia obywatelskiego projektu ustawy „Zatrzymaj aborcję” legalnie zamordowano już prawie 300 dzieci. Rząd wciąż nie rozpoczął prac nad ustawą.

radiomaryja.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Pozostaw swój komentarz

kontrrewolucjanet

Nawet nie wiemy, że u nas byłeś :(

Wyłącz proszę swojego adblocka i dodaj nas do zaufanych stron. Nie wyświetlimy Ci żadnego wyskakującego okienka poza tym, które widzisz