Oskarżyli Dzierżawskiego z Fundacji Pro i zażądali utajnienia rozprawy

Mariusz Dzierżawski/fot. Facebook Mariusz Dzierżawski

Wczoraj rozpoczął się proces Mariusz Dzierżawskiego, członka zarządu Fundacji Pro – Prawo do Życia przed warszawskim sądem na Żoliborzu. Pozwał go Szpital Bielański, który wniósł też o utajnienie rozprawy. Co szpital, w którym dokonuje się mordowania nienarodzonych dzieci ma do ukrycia?

– Szpital Bielański oskarża go o zniesławienie w związku z pikietami antyaborcyjnymi i samochodami ze zdjęciami z aborcji, ustawianymi pod szpitalem – informuje Fundacja Pro.

– Niestety, nie możemy relacjonować wydarzeń z Sądu, ponieważ rozprawa została na żądanie oskarżyciela utajniona. Oskarżyciele twierdzą, że celem Dzierżawskiego jest poniżenie Szpitala Bielańskiego. Oskarżony odpowiada, że to nieprawda. Jego celem jest powstrzymanie mordowania dzieci w szpitalach – czytamy na stronie Fundacji Pro.

Oprócz tego obrońcy życia przypominają, że „w jednym tylko roku 2017, w Szpitalu Bielańskim aborterzy pozbawili życia 131 dzieci i jest to ponad 12 proc. wszystkich aborcji dokonanych w tamtym roku w Polsce”.

stopaborcji.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.