„Pani tego nie donosi”. A jednak. Poruszające świadectwo młodej matki

„Od miesiąca jestem mamą ślicznej dziewczynki – Ani. Dziewczynki, której zdaniem lekarzy, miało nie być” – czytamy w świadectwie Gabrysi, 21-letniej matki, która postanowiła urodzić dziecko mimo młodego wieku, nieplanowanej ciąży i zapowiedzianego przez lekarzy zagrożenia. Ci bowiem doradzali zamordowanie dziecka ze względu na rzekomo bardzo prawdopodobną śmierć matki lub dziecka.

foto: StopAborcji.pl
foto: StopAborcji.pl

„Nagłe nadciśnienie, bóle głowy i wymioty. Ostry dyżur i słowa »Pani tego nie donosi. Pani organizm nastawiony jest do płodu jak do intruza. Broni się.« Jak to nie donoszę? Przecież to mój Bobasek, moje Maleństwo. Propozycja natychmiastowego rozwiązania ciąży ze względu na niebezpieczeństwo śmierci matki” – pisze w swoim świadectwie pani Gabrysia. „Nie zgodziłam się. Nie zniosłabym świadomości, że pozwoliłam zabić swoje DZIECKO. Tak, dziecko, nie żaden płód, jak ujmowali to lekarze” – dodaje.

Historia zakończyła się pomyślnie. „9 punktów w skali Apgar. Od drugiej doby oddychała sama. Zero kroplówek. Trochę witamin. Miesiąc w szpitalu do osiągnięcia odpowiedniej wagi. Jedyne co wyróżnia ją od innych niemowlaków, to zez. Zdaniem okulisty – bez problemu do skorygowania” – pisze młoda matka. Podkreśla też, że jest dumna ze swojej córki i że macierzyństwo bardzo ją uszczęśliwia. „Zdaniem lekarzy, przeżyć mogła jedna z Nas. Dziś pierwszy raz byłyśmy na spacerze. Szłam dumnie z wózkiem. Chwalę się. Nie wyobrażam sobie, że mogłoby jej nie być. Cudownie jest być Mamą! Nie traćcie nadziei!” – kończy pani Gabrysia.

Całe świadectwo dostępne jest na stronie StopAborcji.pl (TUTAJ).

CWIK

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Enable Notifications    OK No thanks