Pedofil skazany. Po wyjściu został szefem organizacji LGBT

Skazany w Australii za posiadanie dziecięcej pornografii Lee Clarke po wyjściu na wolność został szefem brytyjskiej organizacji LGBT Swindon and Wiltshire Pride.

Pedofil został skazany w 2014 roku na 15 miesięcy więzienia. Przyznał się do posiadania prawie 15 tys. zdjęć o charakterze pedofilskim. Jest również wpisany do australijskiej bazy przestępców seksualnych.

Sędzia, który wydał na niego wyrok, podkreślił, że wiele posiadanych przez pedofila zdjęć przedstawiało „odrażające sceny wykorzystywania seksualnego” chłopców przez dorosłych mężczyzn.

Pedofila złapano w wyniku policyjnej prowokacji. Oprócz wymiany zdjęć, udzielał porad, jak molestować nieletnich. Przyznał się także do kontaktów seksualnych z nieletnim chłopcem, którego poznał w pobliżu centrum handlowego.

Po wyjściu na wolność, Clarke wyjechał do Zjednoczonego Królestwa. W grudniu 2017 roku został szefem Swindon and Wiltshire Pride, brytyjskiej organizacji LGBT, która organizuje lokalny tzw. marsz równości. Posadę piastował przez pięć miesięcy.

Obecny szef grupy Jo Sharpe powiedział, że Clarke sam zaproponował objęcie funkcji szefa. Odszedł w kwietniu 2018 roku.

Organizacja LGBT zapewniła angielską komisję ds. organizacji charytatywnych, że Clarke nie miał dostępu do młodzieży w Swindon. Jednak na oficjalnej stronie organizacji można przeczytać, że organizacja „blisko współpracuje” z młodzieżową grupą LGBT Out of the Can. Finansowego wsparcia udziela jej lokalna policja (sic!).

pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.