PiS broni LGBT w Sejmie. Zaplanowane wiele dni wcześniej posiedzenie odwołano kilka godzin przed rozpoczęciem (WIDEO)

Członkowie PiS – nie chwaląc się oczywiście przed kamerami usłużnych pracowników medialnych swoich mediów – lobbuje za wolnością działania dla środowisk LGBT. Kilka godzin przed rozpoczęciem zabroniono – mimo braku administracyjnych przesłanek ku temu – posiedzenia Parlamentarnego Zespołu Debaty Publicznej ws. karty LGBT. Poinformował o tym poseł Ruchu Narodowego Robert Winnicki.

– Na 18.30 na początku tygodnia zaplanowaliśmy posiedzenie Parlamentarnego Zespołu Debaty Publicznej. W temacie warszawskiej karty LGBT. Ten temat, który od kilku tygodni rozpala debatę publiczną w Polsce wobec którego toczy się bardzo żywa – i słusznie – dyskusja – powiedział Robert Winnicki.

– Zaprosiliśmy przedstawicieli władz Warszawy, MEN, kuratorium oświaty, przedstawicieli Kościołów i szerokie spektrum organizacji społecznych. Mamy potwierdzenie od bardzo wielu uczestników, m.in. MEN, kuratorium, wspólnot protestanckich, że przyślą swojego przedstawiciela. Mamy potwierdzenie, że będą organizacje społeczne, jak np. Ruch 4 Marca – dodał.

– Dzisiaj przed chwilą po godz. 16 pani minister Kaczmarska, minister mianowana przez marszałka Kuchcińskiego, zakazuje posiedzenia tego zespołu debaty publicznej mimo, że nie przemawiają za tym żadne względy administracyjne. Mamy salę, mamy gdzie się spotkać, wszystko jest, by debatować na poważnie o tej indoktrynacji, którą szykują Warszawiakom i warszawskim dzieciom władze z Trzaskowskim na czele – poinformował lider Ruchu Narodowego.

– Pani minister Kaczmarska nominowana przez PiS, pana marszałka Kuchcińskiego zabrania tej debaty. Oczywiście ta debata o godz. 18.30 transmitowana przez nas odbędzie się. Ona się odbędzie dzięki uprzejmości Ordo Iuris, które również będzie brało udział w tym posiedzeniu zaraz obok Sejmu w ich siedzibie. Stamtąd będziemy transmitować tę debatę, zabronioną przez pisowskim nominatów w Sejmie. Jeśli dzisiaj słyszymy, że rządząca partia opowiada się przeciwko homopropagandzie, przeciwko LGBT, to pamiętajmy, że „po czynach ich poznacie”. To, co robi dzisiaj minister Kaczmarska – nie po raz pierwszy – w parlamencie, to jest po prostu skandal. Ale tak właśnie oni działają. Jeśli ktoś wykazuje prawdziwe intencje do walki o polską tradycję, obyczaj czy interes polityczny, to oni będą zakazywać na ten temat debaty w miejscu, gdzie ona się powinna toczyć, czyli w Sejmie Rzeczypospolitej – podsumował poseł.

Jak się potem okazało, dzięki telewizji „wRealu24”, debata była także transmitowana na żywo.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.