PiS-owskie kłamstwa o ochronie życia (WIDEO)

Nagrania i wypowiedzi pokazujące, jak wprost politycy PiS kłamali na temat ochrony życia. Oczywiście z Kościołem na ustach.

Paweł Kubala z Prawicy Rzeczypospolitej pyta, „jak wam nie wstyd – PiS rzucający obietnice bez pokrycia” i udostępnia fragment nagrania z Sejmu z tzw. „nocnej zmiany” 6 października 2016 roku, gdy PiS poparł żądania czarnego protestu i odrzucił obywatelski projekt zakazujący mordowania dzieci „Stop aborcji”.

– I wreszcie zobowiązanie trzecie: Zostanie przeprowadzona kompleksowa, szeroko zakrojona akcja informacyjna, społeczna, wspierająca i promująca ochronę życia – deklarowała ówczesna premier Beata Szydło. Jak informowaliśmy, było to perfidne kłamstwo, gdyż nic na ten temat nie zrobiono, choć w oficjalnej odpowiedzi na interpelację posła Jana Klawitera twierdzono, że… trwa ona cały czas, a rząd jest za życiem.

Z kolei dziennikarz Artur Stelmasiak z „Niedzieli” umieścił kilka wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, w których publicznie wprost kłamał, że jest za życiem i należy zakazać prawa zezwalającego na mordowanie nienarodzonych dzieci. Na Twitterze udostępnił je także Wojciech Cejrowski.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “PiS-owskie kłamstwa o ochronie życia (WIDEO)

  • 2 grudnia 2018 at 20:44
    Permalink

    Niestety PIS chce pieniędzy i rządzi nie najlepiej. Szkoda ludzi którzy kiedyś na niego głosowali i teraz się zawiedli

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.