Policja bojówką LGBT. Brutalnie potraktowano legalnych kontrmanifestantów do tzw. parady równości w Rzeszowie (WIDEO)

Policja w skandaliczny sposób i bez podstawy prawnej zaatakowała obrońców rodziny w Rzeszowie, którzy brali udział w legalnej kontrmanifestacji do tzw. parady równości. Policja wywiozła w nieznane miejsce m.in. chorego mężczyznę, który chciał przejść przez ulicę.

– @PolskaPolicja nielegalnie zatrzymała uczestników pikiety #StopDewiacji wracających do samochodów na parkingu. Od 30 min jesteśmy otoczeni kordonem funkcjonariuszy i przetrzymywani na niewielkim chodniku gdzieś w Rzeszowie. Ludzie chcą do domu, a Policja się na nich wyżywa – napisała Kaja Godek na Twitterze.

Na nagraniu widzimy m.in. starszego mężczyznę zatrzymywanego przez policję. Słychać również kobiety proszące policjantów o zaprzestanie ich działań z powodu ich stanu zdrowia.

– Ten starszy człowiek chciał przejść przez ulicę, na której stał kordon. Został zatrzymany i wywieziony nie wiadomo dokąd. Jego 2 dorosłych dzieci bezskutecznie próbuje się dowiedzieć, gdzie zabrano ich ojca. Policja nęka obrońców normalności, a marsz lgbt ochrania – stwierdza Kaja Godek.

– Policja zatrzymała manifestantów wracających z kontry do Parady Równości. Przetrzymywała ich bez podania podstawy prawnej na jednej z ulic. Pobiła też człowieka – informuje Krzysztof Kasprzak.

– Ponadprzeciętne zaangażowanie służb państwowych po stronie homolobby – dodaje.

https://twitter.com/KrzyKasprzak/status/1142440769275535361

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

3 thoughts on “Policja bojówką LGBT. Brutalnie potraktowano legalnych kontrmanifestantów do tzw. parady równości w Rzeszowie (WIDEO)

  • Avatar
    25 czerwca 2019 at 11:16
    Permalink

    Dzięki PiS za Konwencja Stambułską…

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.