Poseł Mosiński lansuje się obrazkiem z Mszy świętej, na której nie był. Chce zapomnieć, że jego partia utrzymuje prawo do mordowania dzieci?

Poseł Jan Mosiński, znany z bezczelnego zbywania tematu obrony życia wrzucił na Facebooka zdjęcia z Mszy świętej odprawianej na dachu we Włoszech. Wpis podsumował słowami „sursum corda”, tj. „w górę serca”. Ten sam poseł należy do proaborcyjnego PiS.

– Przejmujące zdjęcia z Włoch. Księża odprawiają Msze św. na dachach, a wierni uczestniczą w nich ze swoich balkonów. Piękne świadectwo wiary. Sursum Corda❤️ – napisał na Facebooku poseł PiS Jan Mosiński.

Pomijamy już fakt, że nie podpisał, skąd pochodzą te zdjęcia i kadry, kradnąc czyjąś pracę. Natomiast rzuca się w oczy inna rzecz.

Ten sam człowiek, który lansuje się zdjęciami związanymi z Kościołem katolickim, należy do socjalistycznej i proaborcyjnej partii PiS. Przypominamy, że tylko w poprzedniej kadencji obywatelski projekt „Stop Aborcji” został odrzucony głosami posłów PiS – również poseł Mosiński głosował za tym, by projekt wyrzucić – zaś drugi projekt „Zatrzymaj Aborcję” trafił do zamrażarki i utknął w niej na resztę kadencji.

Przypominamy też, że opisywaliśmy bezczelne zbywanie tematu przez posła Mosińskiego.

Czy katolicy w Polsce naprawdę są tak naiwni, że łapią się na tak tanie zagrywki polegające na hasłach i zdjęciach? A może raczej realnie katolików w Polsce jest niewielu?

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.