Poseł PiS poparł dzieciobójstwo. Teraz go wybielają?

foto: Facebook
foto: Facebook

Jedna z bardzo popularnych stron na Facebooku udostępniła zdjęcie proaborcyjnego posła PiS. Czy to kolejny element zmasowanej kampanii mającej na celu ocalić wizerunek rządzącej partii, która popiera zabijanie dzieci?

„Wszystkich rodziców i opiekunów chorych dzieci, pragniemy nagrodzić tytułem The Best Of Poland. To Oni swoją postawą i poświęceniem, najpiękniej realizują miłość w rodzinie. Takim właśnie osobom składamy najwyższe wyrazy uznania. Bezspornie należą do tych, którymi Polska może się szczycić. Na zdjęciu: Wiceminister Sprawiedliwości Patryk Jaki wraz z żoną i swoim chorym synkiem” – czytamy pod zdjęciem zamieszczonym przez fanpage „The Best of Poland” na Facebooku. Profil lubi prawie 130 tys. osób.

Ciekawym jest fakt, że – mimo ładnego zdjęcia i wielkich słów – Patryk Jaki zagłosował 6 października za odrzuceniem obywatelskiego projektu chroniącego życie. Zdaniem posła mordowanie dziecka, które jest widoczne na zdjęciu, jest dopuszczalne, jeśli zrobi się to przed jego narodzeniem. – Nie wyobrażam sobie aborcji dziecka z zespołem Downa. Syn jest dla nas całym światem, olbrzymią miłością – mówił jeszcze tydzień przed haniebnym głosowaniem poseł. Internauci pytają: kłamał, czy pozwolił wywrzeć na siebie wpływ?

„Jaki ten Jaki obłudny. Tu piękne zdjęcia z synkiem a przeciwko ustawie głosował, która by takie dzieci ratowała. Czyli uważa że dzieci pokroju jego synka można bezkarnie i w świetle prawa zabijać” – pisze na jednej z grup obrońców życia pani Magdalena. „Właśnie z powodu takich słodkich zdjęć i równie słodkich wypowiedzi ministra Jakiego był on jedyną osobą w całym PiSie, po której się spodziewałem realnego działania w kwestii delegalizacji aborcji eugenicznej. Albo jest kłamcą i cynikiem, czego mu współczuję, albo nie ma jaj, czego mu współczuję jeszcze bardziej” – stwierdza Łukasz.

„Szkoda że innym dzieciom z zespołem Downa odmówił życia, głosując za odrzuceniem projektu antyaborcyjnego” – pisze Karolina Jurkowska pod zdjęciem. „Ale hipokryci!” – kwituje pani Wiesława Binkiewicz.

„Takie tytuły, to wyciszenie sumienia tych co mają zdrowe dzieci. Że widzą, doceniają, wspierają. Byle z daleka” – zauważa pani Anna Kotulska-Basiura. „Takie ckliwe teksty i zdjęcia o wyjątkowych rodzicach wychowujących chore dzieci porażają mnie. Co za czasy, że rodzice – tylko za to, że spotkało ich nieszczęście choroby, niepełnosprawności dziecka i nie oddali go lub usunęli ciąży – są bohaterami? Owszem życie z chorym dzieckiem jest bardzo trudne i emocjonalnie i fizycznie. Trzeba o tym mówić i wspierać takie rodziny konkretnymi działaniami, aby możliwie pomniejszyć ten trud. Ale wyrazy uznania tylko z powodu bycia rodzicem chorego dziecka? Może niech wyślą jeszcze dyplomy uznaniowe do ojców, którzy nie odeszli od żon i dzieci, gdy te się okazały chore” – stwierdza pani Anna.

W ostatnim czasie wzrosły ataki na bezpartyjnych obrońców życia. Prorządowe media zarzucały „rozbijanie prawicy” prolajferom skupionym wokół Fundacji Pro za przyznanie tytułu Heroda Roku Jarosławowi Kaczyńskiemu.

CWIK

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.