Prof. Jacek Bartyzel wprost: Źródłem destrukcji jest ideologia praw człowieka

Prof. Jacek Bartyzel stwierdził, że „nie da się wybronić przed rewolucją stawiając opór tylko szczególnie jaskrawym przejawom i konsekwencjom zła, a nie odrzucając zatrutego źródła”. Wskazuje, że źródłem destrukcji „jest sama IDEOLOGIA PRAW CZŁOWIEKA, pełniąca rolę świeckiej religii zdechrystianizowanych społeczeństw żyjących w reżimie demoliberalnym”.

Prof. Bartyzel odniósł się do komunikatu Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, w którym oznajmiono, że ten zajmie się skargą 19 „par jednopłciowców domagających się sformalizowania przez państwo ich związków” w Polsce.

– Trybunał zbada czy odmawiając tego Polska łamie „prawa człowieka”. Dokładnie tym samym sposobem, wyrokiem z 2015 roku, przyduszono państwo włoskie, które skapitulowało i zalegalizowało „związki partnerskie” – napisał na Facebooku prof. Jacek Bartyzel.

– To pokazuje, że nie da się wybronić przed rewolucją stawiając opór tylko szczególnie jaskrawym przejawom i konsekwencjom zła, a nie odrzucając zatrutego źródła. Spieranie się ze strasburskim trybunałem o tym czy związki sodomickie są czy nie są zgodne albo sprzeczne z prawami człowieka to dyskusja niekonkluzywna, jałowa, beznadziejna i skazana na ostateczną przegraną. Źródłem destrukcji, pestis perniciosissima jak by powiedział św. Pius X, jest sama IDEOLOGIA PRAW CZŁOWIEKA, pełniąca rolę świeckiej religii zdechrystianizowanych społeczeństw żyjących w reżimie demoliberalnym – stwierdził prof. Bartyzel.

– Jeżeli jej nie odrzucimy wprost i całkowicie, zamiast spierać się o ich zakres, to na dłuższą metę na pewno przegramy. Ale nie można odrzucić religii prawoczłowieczej i jednocześnie tkwić w Unii Europejskiej, bo prawoczłowieczyzm jest jej religią publiczną, której kult jest nakazany, a wątpienie w jej dogmaty – piętnowane, ścigane i coraz częściej penalizowane. To jest prosty i oczywisty wybór – wyjaśnił.

– Alternatywa: prawa człowieka czy prawo naturalne przekłada się na: albo członkostwo w UE, albo polexit i suwerenność – podsumował.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.