Propartyjne media: Duda podpisze dziś Kartę Rodziny. Cwikła przypomina, że dopiero co odcinał się od tej inicjatywy i ciepło wypowiadał się o tzw. związkach partnerskich

– Prezydent Andrzej Duda podpisze dziś Kartę Rodziny! Mocna kontra do skrajnej Karty LGBT Trzaskowskiego – czytamy w tytule tekstu na wpolityce.pl. Tymczasem ledwie kilka miesięcy temu Duda krytykował Samorządową Kartę Rodzin – używając lewackiego określenia „uchwała anty-LGBT” oraz ciepło wypowiadał się o związkach partnerskich.

– Jak dowiedział się portal wPolityce.pl prezydent Andrzej Duda dziś o godzinie 10 podpisze Kartę Rodziny. Będzie to wydarzenie, które wyraźnie uwypukli oś kampanii urzędującego prezydenta – obrona dzieci, rodziców, rodziny i społeczeństwa przed skrajnymi eksperymentami – przekonuje skrajnie propartyjny portal.

Zaznaczono też, że ma to być mocno wykorzystywana zagrywka kampanijna.

Tymczasem rzeczywistość jest inna. Jak przypomina, Duda „hejtował ‚strefy wolne od LGBT’, czyli lewicowe (i fałszywe) określenie na Samorządową Kartę Rodzin”.

Prezydent Andrzej Duda w lutym ogłosił, że „zastanawia się” nad prawnymi związkami partnerskimi. Jednoznacznie skrytykował też „strefy wolne od LGBT”.

– Gdyby chodziło o status osoby najbliższej ułatwiający takie sprawy, jak wzajemne wspieranie się, troskę, dowiadywanie się o stan zdrowia, to jako prezydent podpisanie takiej ustawy poważnie bym rozważył – powiedział prezydent Duda w wywiadzie dla tygodnika „Wprost”.

– Zapewniam, że w Pałacu Prezydenckim jestem często odwiedzany przez osoby, które mają inną orientację seksualną niż moja. Nie stanowi to dla mnie najmniejszego problemu, nie wpływa w żaden sposób na mój stosunek do kogokolwiek – dodał.

Jednocześnie odciął się od uchwał samorządów o strefach wolnych od LGBT. Ocenił, że „nie mamy do czynienia z łamaniem praw człowieka”, zaś „twórcy tych uchwał podkreślają, że nie są one podejmowane przeciwko ludziom, ale są skierowane przeciwko konkretnej ideologii”.

– Ja jednak takich uchwał bym nie popierał – ocenił stanowczo.

Czy naiwne społeczeństwo naprawdę nabierze się więc na tani chwyt z „prorodzinnością” prezydenta Dudy?

wpolityce.pl, wprost.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Propartyjne media: Duda podpisze dziś Kartę Rodziny. Cwikła przypomina, że dopiero co odcinał się od tej inicjatywy i ciepło wypowiadał się o tzw. związkach partnerskich

 • Avatar
  10 czerwca 2020 at 14:28
  Permalink

  [Bogdan Goczyński:] „29 kwietnia [2020] Sejm obradował nad kolejną nowelizacją ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie, którą należałoby nazwać ustawą o zachęcaniu do fałszywych oskarżeń i wyzuwaniu z własności, bo taki jest jej prawdziwy cel. Jak podała późnym wieczorem 29 kwietnia, rządowa szczekaczka, ustawa została poparta przez wszystkie kluby sejmowe. Nie wspomniano, że ustawy nie poparło jedynie koło Konfederacji, które podczas pierwszego czytania projektu zgłosiło wniosek o jego odrzucenie.
  .
  (…) Teraz procedura będzie uproszczona. Wystarczy prymitywna prowokacja i właściwie przeszkolona w tym celu policja wyprowadzi niewygodnego już męża w kajdankach z zakazem powrotu do domu. Głowa rodziny wyląduje w przytułku. Gdy zaś będzie się stawiać, trafi do psychiatryka lub paki. Bo przecież jedynie wariat może sprzeciwiać się organom państwowym. Dzieci stracą ojca i jednocześnie środki do życia, zostając zdane na pomoc społeczną. Być może zresztą uda się spieniężyć majątek po mężu. Obłowią się przy tym komornicy (…)
  .
  Niewykluczone, że jest w tej sprawie drugie dno. Należałoby się przyjrzeć kwestii tak zwanej „ustawy 447” i, czy rzeczy o których piszę nie są sposobem na przejmowanie majątku Polaków. Wszystko dla dobra rodzin, chociaż może niekoniecznie polskich.”
  .
  Zob.: Ustawa o szczuciu i wywłaszczaniu https://3obieg.pl/ustawa-o-szczuciu-i-wywlaszczaniu/ (02.05.2020).

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.