Za porównanie pederastów do komunistów w USA możesz trafić przed sąd

Pixabay

Autorzy ulotek, które stawiają znak równości między LGBT a komunizmem, mogą trafić za kraty. Policja uznała, że umieszczenie ulotek stanowi akt „nienawiści”.

Ulotkę, na której umieszczono znak równości między tęczową flagą a sierpem i młotem znalazła za wycieraczką swojego samochodu radna Kathy Wilson z Brunswick w stanie Maine. Wilson znana jest z popierania środowisk LGBT.

Zgłosiła sprawę na policję, która uznała, że doszło do przestępstwa z nienawiści. – Traktuję to jak groźbę – opowiada Wilson. Ulotki z tęczą i sierpem i młotem rozmieszczono również w pobliskiej restauracji Burger King. Obecnie policjanci próbują ustalić, kto je wydrukował i roznosił. Przekonują, że to akt nienawiści, a nawet (jeśli „sprawca” celowo wybrał samochód pani Wilson) znęcanie się.

Cała sprawa wydaje się wyjątkowo dziwna według badaczki Stelli Morabito, byłej konsultantki wywiadu zajmującej się tematyką komunizmu oraz sekt. – Najbardziej interesujące dla mnie jest to, że aktywiści LGBT uważają porównanie z komunizmem za coś złego. Większość aktywistów powiązanych silnie z lobby LGBT mocno pospiera centralizację władzy, która jest dokładnie tym, o co chodzi w komunizmie – zauważa Morabito. Przypomina także inne postulaty środowisk LGBT, które jak ulał pasują również do komunizmu: silne upaństwowienie, odrzucenie tradycyjnej rodziny, cenzura, poparcie dla mordowania nienarodzonych, a także deklaracja walki z wszechobecnym faszyzmem. – Jeśli żywicie wersję do komunizmu, wyjaśnijcie proszę, dlaczego. Chciałabym to usłyszeć – apeluje Morabito.

lifesitenews.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.