Przepełnieni hipokryzją aborcjoniści lansują się na Dniu Zespołu Downa

Robert Biedroń, zwolennik legalnego mordowania nienarodzonych dzieci m.in. ze względów eugenicznych na Twitterze umieścił zdjęcie mające ukazać jego solidarność z osobami z Zespołem Downa. Za jego hipokryzję skrytykował go… Patryk Jaki, który głosował przeciwko obywatelskiemu projektowi „Stop aborcji” w październiku 2016 roku.

– Dziś nie do pary! A wszystko za sprawą tego, że obchodzimy dziś Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Różni ale równie ważni – napisał na Twitterze Robert Biedroń umieszczając zdjęcie w dwóch różnych skarpetach.

Słusznie pojawiło się wiele głosów krytycznych wobec tego tweeta. Robert Biedroń bowiem popiera mordowanie nienarodzonych dzieci m.in. ze względów eugenicznych. Zgodnie z polskim prawem, dzieci, u których podejrzewa się Zespół Downa, mogą być legalnie zamordowane w III RP.

Jednak wśród osób krytykujących go pojawił się… Patryk Jaki, który w październiku 2016 roku zagłosował za odrzuceniem obywatelskiego projektu „Stop aborcji”. Projekt ten wprowadzał pełną ochronę życia człowieka od poczęcia.

– Lewicowi politycy, którzy popierają aborcje eugeniczna – przez która dzieci z ZD w wielu państwach już się nie rodzą – lansują się dziś na #ŚwiatowyDzieńZespołuDowna Bezczelność to mało powiedziane – napisał Jaki.

– Powiedział facet, który sprzeciwił się ochronie życia w październiku 2016 roku – przypomniał Dominik Cwikła.

https://twitter.com/Dominik_Cwikla/status/1108684998260023297

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.