Przyznała się do zamordowania dziecka, teraz będzie gwiazdą „Szlachetnej Paczki”

Daniel Kruczynski, CC BY-SA 2.0, Wikimedia Commons

Natalia Przybysz, która w 2016 roku publicznie przyznała się do tzw. aborcji będzie jedną z gwiazd tegorocznej gali Szlachetnej Paczki. Odbędzie się ona w niedzielę w Warszawie.

Natalia Przybysz w rozmowie z „Wysokimi Obcasami” powiedziała, że jej piosenka o kobiecie, która pozbyła się dziecka oparta jest na jej własnym doświadczeniu. Argumentowała to wówczas kwestiami mieszkaniowymi. Wywiad wywołał burzę w całym kraju.

Opowiadała, że chciała zamordować swoje dziecko biorąc silne środki na wrzody. Gdy to nie pomogło, udała się za granicę. Przyznała, że mocno przeżywała to, co zrobiła. – Stałam na tej samej scenie i mną telepało z emocji, bo czułam, że coś ze mnie wychodzi. I że zaraz się poryczę. […] Żyjemy w rzeczywistości, w której wszyscy udają, że to się nie dzieje. Każda kobieta jest z tym sama. To złe uczucie – mówiła Przybysz.

Głównym sponsorem gali Szlachetnej Paczki w tym roku jest BGŻ BNP Paribas, partnerem Coca-Cola, zaś medialnymi partnerami TVN, RMF FM i Interia. Koncert będzie pierwszy raz transmitowany na żywo w TVN.

Parę miesięcy temu stowarzyszeniem Wiosna organizującym akcję „Szlachetnej Paczki” wstrząsnęła sprawa zarzutów mobbingowych, wysuniętych wobec jej szefa ks. Jacka Stryczka opublikowanych na łamach Onetu. Ustąpił on ze stanowiska. Wszczęto w tej sprawie dochodzenie.

gosc.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Przyznała się do zamordowania dziecka, teraz będzie gwiazdą „Szlachetnej Paczki”

 • Avatar
  17 grudnia 2018 at 10:59
  Permalink

  Japierdykam no ludzie mówi się o życiu poczetym itp. Ale kiedy dziecko rodzi się przedwcześnie samo i np jest za małe za mało waży rodzice nie mają prawa do pochówku ponieważ dziecko nie jest uznane jako istota! Serio? Będziemy się teraz czepiać kogoś i zaglądać komuś w krocze? Podjęła taka decyzję z dwojga złego lepiej tak niż 12 dzieci przemoc alkohol i dzieci w beczkach lub piekarniku lub inne patologie.
  W moje rodzinie doszło do takiej sytuacji że nie można było pochować dziecka bo miało o 10 gram za mało by je uznać jako człowieka więc o czym mowa. Raz się jest w łonie matki człowiekiem raz nie? Gdzie tu jest logika?

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.